Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
29.04
2021

Uwaga! Konsultacje społeczne

Konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania terenu przy Domu Pomocy Społecznej w Lubuczewie

W dniach od 4 maja do 18 maja 2021 roku przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania części działki nr 12/1 w formie obiektu kulturalno - rekreacyjnego służącego integracji i edukacji lokalnej społeczności.

Konsultacje prowadzone będą w formie zapytania ankietowego oraz otwartej dyskusji z  mieszkańcami powiatu słupskiego na forum internetowym. Zapytanie ankietowe opublikowano na stronie internetowej: www.powiat.slupsk.pl  (plik do pobrania poniżej) oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Słupskiego na stronie: bip.powiat.slupsk.pl. Treść ogłoszenia oraz ankiety dostępna jest również w Biurze Obsługi Mieszkańca Starostwa Powiatowego w Słupsku (BOM).

Wypełnioną ankietę w formie elektronicznej należy przesłać na adres e-mail: inwestycje@powiat.slupsk.pl lub listownie na adres Starostwa Powiatowego w Słupsku, ul. Szarych Szeregów 14, 76-200 Słupsk z dopiskiem: "Konsultacje społeczne zagospodarowania części działki nr  12/1 w Lubuczewie", lub złożyć osobiście w BOM w terminie do dnia 18 maja 2021 roku.

Konsultacje w formie dyskusji z mieszkańcami powiatu na forum internetowym odbędą się na profilu facebookowym Morskiego Powiatu Słupskiego: www.facebook.com/morskipowiatslupski/ w dniu 7  maja 2021 r. w godz. od 1200 do 1400.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety znajdującej się poniżej i do udziału w dyskusji na forum internetowym.

 

Ankieta
Ogłoszenie o konsultacjach

 

 

01.08
2022

Olimpiada dla Seniorów - etap powiatowy

Zapraszamy Seniorów z powiatu słupskiego do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Obywatelskiej "Senior Obywatel 2022/2023". Etap powiatowy zostanie przeprowadzony przez Starostwo Powiatowe w Słupsku we wrześniu br.

01.08
2022

78. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Aby oddać hołd Bohaterom Powstania przy Pomniku Powstańców Warszawskich w Słupsku odbyły się uroczystości 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego z udziałem władz samorządowych, środowisk kombatanckich, przedstawicieli wojska i służb mundurowych oraz mieszkańców.

01.08
2022

Droga nr 1147G od skrzyżowania z DW208 do Ciecholubia przebudowana

Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej nr 1147G od skrzyżowania z DW208 (Osowo) do Ciecholubia, która objęła odcinek ponad 5 km.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony