Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
21.09
2022

V Spartakiada Osób z Niepełnosprawnościami zakończona sukcesem

 
 

W Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ustce zakończyła się V Spartakiada Osób z Niepełnosprawnościami pod patronatem starosty słupskiego Pawła Lisowskiego, zorganizowana przez Dom Pomocy Społecznej w Lubuczewie oraz działające przy DPS Stowarzyszenie Zacisze.

W sześciu konkurencjach, m.in. w sztafecie, rzucie piłką lekarską czy wyścigiem rzędów, udział wzięło dziewięć drużyn z terenu powiatu słupskiego oraz zaprzyjaźnionego powiatu bełchatowskiego. Cóż to były za sportowe emocje!
 
 
 
 
 
24.03
2023

Umowy na kolejne inwestycje podpisane

Umowy z wykonawcami firmą: Temix Barbara Skrzybalska i Digitaled sp. z o.o. z Gdańska, na wykonanie zadania pn. „Centrum archiwizacji i cyfryzacji w Powiecie Słupskim”, dofinansowanego w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych kwotą 1 980 0000 zł, podpisane.

24.03
2023

Współpraca z firmą Kaliop Poland

W słupskim Starostwie odbyło się podpisanie listu intencyjnego pomiędzy firmą Kaliop Poland, a samorządem powiatu słupskiego oraz dyrekcją Zespółu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku.

22.03
2023

Uroczyste spotkanie poetów w Pałacu w Damnicy

W Pałacu w Damnicy odbyła się promocja najnowszej antologii „Słowa bezsilne” . Podczas uroczystości wręczone zostały dwie odznaki „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony