Kolejna edycja Powiatowego Przeglądu Teatrzyków Wiejskich

Przegląd Teatrzyków

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Wiejskich „WIEJSZTUK 2020”, który odbędzie się 13 marca br. w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

Głównymi celami Przeglądu jest prezentacja umiejętności teatralnych szkół podstawowych oraz świetlic wiejskich z terenu powiatu słupskiego, szerzenie kultury żywego słowa, umożliwienie młodzieży konfrontacji dokonań artystycznych oraz pobudzenie kreatywności młodzieży.
Na zgłoszenia czekamy do 6 marca br.

Regulamin  Regulamin Wiejsztuk 2020
Karta   Karta zgłoszeniowa 2020

Zdrowych Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Konsultacje społeczne na temat "Koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu"

Zapraszamy do wypełnienia elektronicznej ankiety dotyczącej koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu słupskiego.

Ponad 21,6 mln zł dla Powiatu na transport

Ponad 21,6 mln zł dofinansowania pozyskał Powiat Słupski w ramach konkursu przeprowadzonego przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych (CUPT) ze środków Krajowego Planu Odbudowy.