Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Kolejna edycja Powiatowego Przeglądu Teatrzyków Wiejskich

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Wiejskich „WIEJSZTUK 2020”, który odbędzie się 13 marca br. w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

Głównymi celami Przeglądu jest prezentacja umiejętności teatralnych szkół podstawowych oraz świetlic wiejskich z terenu powiatu słupskiego, szerzenie kultury żywego słowa, umożliwienie młodzieży konfrontacji dokonań artystycznych oraz pobudzenie kreatywności młodzieży.
Na zgłoszenia czekamy do 6 marca br.

Regulamin Wiejsztuk 2020
  Karta zgłoszeniowa 2020

Wsparcie dla lokalnych firm

UWAGA! PRZEDSIĘBIORCY! Działacie lokalnie i chcecie wypromować swoje produkty i usługi NIEODPŁATNIE? Pobierzcie aplikację na telefon !GO SŁUPSK

Uwaga! Komunikaty Wydziału Komunikacji!

Przeczytajcie koniecznie!

Wydłużenie terminów opłat za użytkowanie wieczyste

Terminy wydłużono do dnia 30 czerwca 2020 r. Przeczytaj szczegóły!