Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Kolejna edycja Powiatowego Przeglądu Teatrzyków Wiejskich

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Powiatowym Przeglądzie Teatrzyków Wiejskich „WIEJSZTUK 2020”, który odbędzie się 13 marca br. w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

Głównymi celami Przeglądu jest prezentacja umiejętności teatralnych szkół podstawowych oraz świetlic wiejskich z terenu powiatu słupskiego, szerzenie kultury żywego słowa, umożliwienie młodzieży konfrontacji dokonań artystycznych oraz pobudzenie kreatywności młodzieży.
Na zgłoszenia czekamy do 6 marca br.

Regulamin Wiejsztuk 2020
  Karta zgłoszeniowa 2020

Testy na koronawirusa już w Słupsku

Centrum funkcjonuje na terenie kampusu Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Westerplatte 64/Kozietulskiego. Test mogą wykonać osoby, które zgłoszą się na infolinię - tel. 58 727 05 05 i zostaną zakwalifikowane przez operatora do badania.