Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
03.03
2023

Współpraca międzysektorowa w ramach innowacyjnego projektu

Powiat Słupski wspólnie z Uniwersytetem Śląskim w  Katowicach realizuje projekt innowacyjno-wdrożeniowy w zakresie oceny funkcjonalnej polegający na badaniu i opracowaniu modelowych rozwiązań na rzecz świadczonego lokalnie międzysektorowego wsparcia dla dzieci, uczniów i rodzin na podstawie metodyki oceny funkcjonalnej z wykorzystaniem Międzynarodowej Klasyfikacji Funkcjonowania Niepełnosprawności i Zdrowia – ICF.

Jednym z elementów projektu jest utworzenie modelowego wsparcia międzysektorowego (MWM) na rzecz zintegrowanych działań wokół dzieci, uczniów i rodzin, którego celem jest aktywne partnerstwo.

W związku z tym w celu zawiązania sieci współpracy międzysektorowej, Starosta Słupski Zarządzeniem nr 23/2023 powołał Powiatowy Zespół Koordynacji Zasobów, składający się z przedstawicieli różnych sektorów z terenu powiatu słupskiego.

Pierwsze spotkanie odbyło się 2 marca br. w siedzibie Centrum Usług Wspólnych Powiatu Słupskiego, które realizuje w imieniu Powiatu Słupskiego projekt wraz z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną w Słupsku (ul. Fabryczna 1).

Model Wsparcia Międzysektorowego

 

 

11.09
2023

XIX Słupskie Pokopki

XIX SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 1 października o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy!

26.09
2023

Podsumowanie LIX sesji Rady Powiatu Słupskiego

26 września br. w słupskim Starostwie odbyła się LIX sesja Rady Powiatu Słupskiego, zwołana przez Przewodniczącego Rady Powiatu Słupskiego Jana Olecha.

19.09
2023

Zaproszenie na na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego, Jan Olech, zaprasza na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuję zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1526 z póżn. zm.) na dzień 26 września 2023 roku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony