Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
03.03
2023

Współpraca międzysektorowa w ramach innowacyjnego projektu

Powiat Słupski wspólnie z Uniwersytetem Śląskim w  Katowicach realizuje projekt innowacyjno-wdrożeniowy w zakresie oceny funkcjonalnej polegający na badaniu i opracowaniu modelowych rozwiązań na rzecz świadczonego lokalnie międzysektorowego wsparcia dla dzieci, uczniów i rodzin na podstawie metodyki oceny funkcjonalnej z wykorzystaniem Międzynarodowej Klasyfikacji Funkcjonowania Niepełnosprawności i Zdrowia – ICF.

Jednym z elementów projektu jest utworzenie modelowego wsparcia międzysektorowego (MWM) na rzecz zintegrowanych działań wokół dzieci, uczniów i rodzin, którego celem jest aktywne partnerstwo.

W związku z tym w celu zawiązania sieci współpracy międzysektorowej, Starosta Słupski Zarządzeniem nr 23/2023 powołał Powiatowy Zespół Koordynacji Zasobów, składający się z przedstawicieli różnych sektorów z terenu powiatu słupskiego.

Pierwsze spotkanie odbyło się 2 marca br. w siedzibie Centrum Usług Wspólnych Powiatu Słupskiego, które realizuje w imieniu Powiatu Słupskiego projekt wraz z Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną w Słupsku (ul. Fabryczna 1).

Model Wsparcia Międzysektorowego

 

 

22.03
2023

Uroczyste spotkanie poetów w Pałacu w Damnicy

W Pałacu w Damnicy odbyła się promocja najnowszej antologii „Słowa bezsilne” . Podczas uroczystości wręczone zostały dwie odznaki „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

21.03
2023

Zaproszenie na LIII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego, Jan Olech, zaprasza na LIII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuję zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1526) na dzień 28 marca 2023 roku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony