Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
24.03
2022

XVI Konferencja z cyklu "Zdrowie dzieci i młodzieży"

XVI Konferencja z cyklu "Zdrowie dzieci i młodzieży" pt. "Cyberzaburzenia i cyberuzależnienia. Zjawisko, uwarunkowania, profilaktyka" przechodzi już do historii, ale to, co wszyscy uczestnicy mogli z niej wynieść, pozostanie na pewno na długo. Ponad 150 nauczycieli, pedagogów i innych pracowników oświaty mogło wymienić się doświadczeniami i posłuchać rad uznanych specjalistów w dziedzinie leczenia ceberzaburzeń i radzenia sobie z cyberuzależnieniami. Dziękujemy Ośrodkowi Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku za wspólną organizację tego wydarzenia, wszystkim prelegentom, uczestnikom oraz wspaniałej młodzieży wraz z opiekunami z Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku za przygotowanie pysznego poczęstunku. Do zobaczenia za rok! 

02.06
2023

Słupska Akademia stała sie Uniwersytetem Pomorskim

Od 1 czerwca br. słupska Uczelnia zmieniła status i oficjalnie przekształciła się z Akademii na Uniwersytet Pomorski w Słupsku.

01.06
2023

III miejsce w Rankingu Powiatów

Starosta słupski odebrał symboliczną statuetkę i list gratulacyjny za zajęcie przez samorząd powiatu słupskiego trzeciego miejsca w Rankingu Powiatów Polskich 2022 w kategorii powiatów od 60 tys. do 120 tys. mieszkańców.

30.05
2023

IV Powiatowa Olimpiada Pierwszej Pomocy dla młodzieży szkolnej zakończona

Ponad 20 szkół z powiatu słupskiego i miasta Słupska wzięło udział w finałowych konkurencjach IV Powiatowej Olimpiady Pierwszej Pomocy dla młodzieży szkolnej, zorganizowanych na terenie Zespółu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony