Przejdź do treści
25.08
2020

XX sesja Rady Powiatu zakończona

 

Za nami XX sesja Rady Powiatu, podczas której radni zdecydowali m.in. o:
- przyjęciu przez Powiat Słupski środków od Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe Nadleśnictwo Leśny Dwór na finansowanie inwestycji pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr1172 G w m. Skarszów Dolny (gmina Dębnica Kaszubska)",
- realizacji regionalnego programu polityki zdrowotnej we współpracy z Województwem Pomorskim, w ramach którego Powiat Słupski dofinansuje szczepienia przeciw pneumokokom dla mieszkańców powiatu 65+ z grupy ryzyka,
- kontynuacji w nowym roku szkolnym 2020/2021 Lokalnego Programu Wyrównywania Szans Edukacyjnych Dzieci i Młodzieży pn. „Bilet”, w ramach którego uczniowie szkół powiatowych otrzymają wsparcie finansowe w postaci zakupu imiennych biletów miesięcznych na komunikację publiczną.

Radni zapoznali się także ze sprawozdaniami z działalności za 2019 rok: Państwowych Gospodarstw Wodnych Wody Polskie (jednostek z Bytowa, Sławna, Lęborka, Miastka i Słupska).

Fot. Jan Maziejuk

 

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony