XXXII sesja Rady Powiatu Słupskiego

W słupskim Starostwie odbyła się XXXII sesja Rady Powiatu Słupskiego, podczas której radni zdecydowali m.in. utworzeniu Słupskiego Związku Powiatowo-Gminnego i przyjęciu jego statutu.

Ponadto Rada Powiatu zdecydowała o przyjęciu od samorządów gminnych, tj. od Gminy Damnica, Kobylnica, Dębnica Kaszubska, Kępice, Ustka, Potęgowo i Słupsk, pomocy finansowej na realizację zadania pn. ,,Przebudowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej: nr 1139G w Damnicy, nr 1153G w Runowie Sławieńskim, nr 1172G w Dębnicy Kaszubskiej, nr 1147G w Osowie, nr 1112G w Przewłoce, nr 1188G w Łupawie oraz drogi powiatowej w Redzikowie.

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność mijającej kadencji.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Uroczystości 84. rocznicy Zbrodni Katyńskiej obchodzono dziś na Starym Cmentarzu w Słupsku.W imieniu samorządu powiatowego w obchodach uczestniczył członek Zarządu Powiatu Marcin Kowalczyk