XXXII sesja Rady Powiatu Słupskiego

W słupskim Starostwie odbyła się XXXII sesja Rady Powiatu Słupskiego, podczas której radni zdecydowali m.in. utworzeniu Słupskiego Związku Powiatowo-Gminnego i przyjęciu jego statutu.

Ponadto Rada Powiatu zdecydowała o przyjęciu od samorządów gminnych, tj. od Gminy Damnica, Kobylnica, Dębnica Kaszubska, Kępice, Ustka, Potęgowo i Słupsk, pomocy finansowej na realizację zadania pn. ,,Przebudowa przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej: nr 1139G w Damnicy, nr 1153G w Runowie Sławieńskim, nr 1172G w Dębnicy Kaszubskiej, nr 1147G w Osowie, nr 1112G w Przewłoce, nr 1188G w Łupawie oraz drogi powiatowej w Redzikowie.

XVIII Słupskie Pokopki – święto ziemniaka

XVIII SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 2 października.

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w Dębnicy Kaszubskiej podpisana

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w miejscowości Dębnica Kaszubska - Etap II (Gmina Dębnica Kaszubska) podpisana.