XXXIII sesja Rady Powiatu Słupskiego

Tematem przewodnim październikowej XXXIII sesji Rady Powiatu Słupskiego były inwestycje drogowe na terenie powiatu.

Radni zdecydowali ostatecznie o przyjęciu przez Powiat środków od:

- Skarbu Państwa - Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe Nadleśnictwo Leśny Dwór środków na finansowanie inwestycji pn. ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1137G na odcinku Krzywań- Brzeziniec (Gmina Dębnica Kaszubska)”;

- Gminy Kobylnica na realizację zadania pn. ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1157G Łosino- Barcino- etap trzeci końcowy (Gmina Kobylnica)”.

Rada określiła również wysokość stawek opłat za zajęcie 1 m2 pasa drogowego dróg powiatowych, dla których zarządcą jest Zarząd Powiatu Słupskiego, a także zapoznała się z informacją Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska o stanie środowiska na terenie powiatu słupskiego za 2020 rok.

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.

XXXIV sesja Rady Powiatu Słupskiego

30 listopada br. w słupskim Starostwie odbyła się XXXIV sesja Rady Powiatu Słupskiego.