Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Z Głosem Pomorza po Słupsku

W sobotę (8.02.br.) odbył się kolejna rekreacyjna impreza na orientację "Z Głosem Pomorza w plener".

Tym razem uczestnicy mieli do pokonania 5-kilometrową trasę spaceru, która wiodła od Ratusza Miasta Słupska poprzez Zamek Książąt Pomorskich, Starostwo Powiatowe w Słupsku, Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych, Park Krajobrazowy Dolina Słupi i Centrum Edukacji Ekologicznej. Spacer zakończył się w Parku Wodnym "Trzy Fale"".

Relacja Głosu Pomorza (organizatora) z wydarzenia: TUTAJ

Testy na koronawirusa już w Słupsku

Centrum funkcjonuje na terenie kampusu Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Westerplatte 64/Kozietulskiego. Test mogą wykonać osoby, które zgłoszą się na infolinię - tel. 58 727 05 05 i zostaną zakwalifikowane przez operatora do badania.