Za nami dwa lata kadencji 2018-2023

Minęły dokładnie dwa lata od pierwszego posiedzenia Rady Powiatu Słupskiego kadencji 2018-2023, które podsumowano na konferencji prasowej w dniu 19 listopada br.:
- Mimo trudnego roku pandemii o 12 mln zł wzrosły nakłady na inwestycje oraz o 27 mln zł wydatki powiatu w porównaniu do pierwszego roku kadencji. Realizowano 47 zadań inwestycyjnych na łączną kwotę ponad 38mln zł.
- Wszystkie działania były efektem pozyskiwanych środków krajowych i unijnych oraz współpracy powiatu z  gminami, administracją rządową, samorządem województwa pomorskiego oraz licznymi instytucjami z regionu.
- W planach kolejne inwestycje przeprowadzane z myślą o mieszkańcach powiatu słupskiego.

XXIII sesja Rady Powiatu Słupskiego

Odbyła się 1 grudnia br. trybie zdalnym

I Pomorski Tydzień Białej Wstążki

Rozpoczyna się 1 grudnia br.