Za nami Słupskie Pokopki 2021

W Karzniczce w gminie Damnica odbyły się Powiatowe targi rolnicze - Słupskie Pokopki 2021, organizowane we współpracy z Centrum Kultury Powiatu Słupskiego w Damnicy, Gminą Damnica, Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy oraz Stacją Doświadczalną Oceny Odmian w Karzniczce.

Podczas wydarzenia wyłoniono zwycięzców konkursu na Najlepszą Potrawę Ziemniaczaną.
Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się :
I MIEJSCE KGW Dargoleza,
II MIEJSCE Pani Marii Jońca Gospodarstwo Agroturystyczne,
III MIEJSCE KGW Redzikowo,
KGW Gąbino, KGW Głobino - Stanięcino, KGW Karzniczka, KGW Widzino, KGW Lulemino, KGW Karznica, Podole Wielkie.

Program imprezy obejmował również występy zespołów i solistów z regionu słupskiego oraz prezentację licznych wystawców rzemiosła, a także handlowców warzyw, owoców i innych produktów spożywczych. Z oferty wystawców chętnie korzystali mieszkańcy regionu słupskiego, którzy tłumnie przybyli na Powiatowe Święto Ziemniaka.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez: Polskie Radio Koszalin, GP24.pl, Kanał 6.

Zdjęcia Słupskie Pokopki

Zdjęcie z występów Słupskie Pokopki

Konsultacje społeczne na temat "Koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu"

Zapraszamy do wypełnienia elektronicznej ankiety dotyczącej koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu słupskiego.

Ponad 21,6 mln zł dla Powiatu na transport

Ponad 21,6 mln zł dofinansowania pozyskał Powiat Słupski w ramach konkursu przeprowadzonego przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych (CUPT) ze środków Krajowego Planu Odbudowy.

Zaproszenie na LXVII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na LXVII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2024 r., poz. 107) na dzień 26 marca 2024 roku, godz. 13:00 (wtorek), w sali konferencyjnej 202.