Za nami Słupskie Pokopki 2021

W Karzniczce w gminie Damnica odbyły się Powiatowe targi rolnicze - Słupskie Pokopki 2021, organizowane we współpracy z Centrum Kultury Powiatu Słupskiego w Damnicy, Gminą Damnica, Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy oraz Stacją Doświadczalną Oceny Odmian w Karzniczce.

Podczas wydarzenia wyłoniono zwycięzców konkursu na Najlepszą Potrawę Ziemniaczaną.
Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się :
I MIEJSCE KGW Dargoleza,
II MIEJSCE Pani Marii Jońca Gospodarstwo Agroturystyczne,
III MIEJSCE KGW Redzikowo,
KGW Gąbino, KGW Głobino - Stanięcino, KGW Karzniczka, KGW Widzino, KGW Lulemino, KGW Karznica, Podole Wielkie.

Program imprezy obejmował również występy zespołów i solistów z regionu słupskiego oraz prezentację licznych wystawców rzemiosła, a także handlowców warzyw, owoców i innych produktów spożywczych. Z oferty wystawców chętnie korzystali mieszkańcy regionu słupskiego, którzy tłumnie przybyli na Powiatowe Święto Ziemniaka.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez: Polskie Radio Koszalin, GP24.pl, Kanał 6.

Zdjęcia Słupskie Pokopki

Zdjęcie z występów Słupskie Pokopki

XVIII Słupskie Pokopki – święto ziemniaka

XVIII SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 2 października.

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w Dębnicy Kaszubskiej podpisana

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w miejscowości Dębnica Kaszubska - Etap II (Gmina Dębnica Kaszubska) podpisana.