Zaproszenie na Powiatowo-Gminne Dożynki

11 września 2021 r. Starosta Słupski i Wójt Gminy Ustka zapraszają na DOŻYNKI Powiatowo – Gminne do miejscowości Objazda.O godz. 12:00 odbędzie się Msza Święta Dziękczynna w intencji rolników w kościele Pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Objeździe. Natomiast od godz. 13:00 rozpoczną się uroczystości dożynkowe na boisku sportowym w Objeździe.

Program wydarzenia obejmuje:
- Wręczenie chleba dożynkowego Staroście Słupskiemu, Wójt Gminy Ustka oraz Burmistrzom i Wójtom Powiatu Słupskiego.
- Podpisanie umowy partnerskiej między Gminą Ustka a Gminą Lubawka.
- Uhonorowanie rolników i producentów zbóż statuetkami Bursztynowego Kłosa.
- Wręczenie statuetek z okazji 45-lecia Gminy Ustka zasłużonym gminie.
- Rozstrzygnięcie konkursu na Gminny i Powiatowy Chleb i Wieniec Dożynkowy.
- Występy zespołów wokalnych i tanecznych.
- Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze stoisko KGW.
- Występy artystyczne, zabawy dla dzieci, degustacje.
O godz. 20:00 wystąpi gwiazda wieczoru ZESPÓŁ DEFIS.
Rozpoczęcie zabawy tanecznej o godz. 21:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pod linkiem https://cer.slupsk.pl/2021/08/23/dozynki-2021-zapraszamy/ znaleźć można dokumentację, której wypełnienie jest warunkiem uczestnictwa w powiatowych konkursach dożynkowych.
W związku z licznymi prośbami przedłużyliśmy możliwość dostarczania zgłoszeń do powiatowego konkursu na CHLEB i
WIENIEC DOŻYNKOWY do 6 września 2021. Zachęcamy do wzięcia udziału.

Plakat dożynkowy

Nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego

Trwa nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego. Zgłoszenia przejmowane są do 17 maja br.

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność mijającej kadencji.