Zaproszenie na Powiatowo-Gminne Dożynki

11 września 2021 r. Starosta Słupski i Wójt Gminy Ustka zapraszają na DOŻYNKI Powiatowo – Gminne do miejscowości Objazda.O godz. 12:00 odbędzie się Msza Święta Dziękczynna w intencji rolników w kościele Pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Objeździe. Natomiast od godz. 13:00 rozpoczną się uroczystości dożynkowe na boisku sportowym w Objeździe.

Program wydarzenia obejmuje:
- Wręczenie chleba dożynkowego Staroście Słupskiemu, Wójt Gminy Ustka oraz Burmistrzom i Wójtom Powiatu Słupskiego.
- Podpisanie umowy partnerskiej między Gminą Ustka a Gminą Lubawka.
- Uhonorowanie rolników i producentów zbóż statuetkami Bursztynowego Kłosa.
- Wręczenie statuetek z okazji 45-lecia Gminy Ustka zasłużonym gminie.
- Rozstrzygnięcie konkursu na Gminny i Powiatowy Chleb i Wieniec Dożynkowy.
- Występy zespołów wokalnych i tanecznych.
- Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze stoisko KGW.
- Występy artystyczne, zabawy dla dzieci, degustacje.
O godz. 20:00 wystąpi gwiazda wieczoru ZESPÓŁ DEFIS.
Rozpoczęcie zabawy tanecznej o godz. 21:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pod linkiem https://cer.slupsk.pl/2021/08/23/dozynki-2021-zapraszamy/ znaleźć można dokumentację, której wypełnienie jest warunkiem uczestnictwa w powiatowych konkursach dożynkowych.
W związku z licznymi prośbami przedłużyliśmy możliwość dostarczania zgłoszeń do powiatowego konkursu na CHLEB i
WIENIEC DOŻYNKOWY do 6 września 2021. Zachęcamy do wzięcia udziału.

Plakat dożynkowy

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.

XXXIII sesja Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na XXXIII sesję Rady Powiatu Słupskiego w dniu 26 października 2021 roku, godz. 13.00 (wtorek). W związku z sytuacją epidemiczną posiedzenie odbędzie się hybrydowo: w sali konferencyjnej oraz on- line.