Trwa nabór propozycji przedsięwzięć i projektów do Strategii Rozwoju MOF S-U

W związku z trwającymi pracami nad Strategią Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Słupsk-Ustka na lata 2021-2030 ogłoszono nabór propozycji przedsięwzięć i projektów o strategicznym znaczeniu dla rozwoju MOF S-U.

Celem tego działania jest rozpoznanie potrzeb oraz pomysłów prorozwojowych, których identyfikacja pozwoli na lepsze zaprogramowanie działań wpływających na dynamizację rozwoju naszego subregionu i ubieganie się o środki UE w perspektywie finansowej 2021-2027.

Termin zgłaszania przedsięwzięćdo 30 września 2021 r.

Więcej informacji tutaj

2021

Wakacyjne połączenia autobusowe do najciekawszych turystycznie miejsc powiatu słupskiego

Na tegoroczne wakacje samorząd powiatu słupskiego zaplanował coś wyjątkowego. Po raz pierwszy, uruchomiona zostanie specjalna siatka sezonowych linii użyteczności publicznej do najciekawszych atrakcji turystycznych regionu słupskiego.

2021

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.