Trwa nabór propozycji przedsięwzięć i projektów do Strategii Rozwoju MOF S-U

W związku z trwającymi pracami nad Strategią Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Słupsk-Ustka na lata 2021-2030 ogłoszono nabór propozycji przedsięwzięć i projektów o strategicznym znaczeniu dla rozwoju MOF S-U.

Celem tego działania jest rozpoznanie potrzeb oraz pomysłów prorozwojowych, których identyfikacja pozwoli na lepsze zaprogramowanie działań wpływających na dynamizację rozwoju naszego subregionu i ubieganie się o środki UE w perspektywie finansowej 2021-2027.

Termin zgłaszania przedsięwzięćdo 30 września 2021 r.

Więcej informacji tutaj

XVIII Słupskie Pokopki – święto ziemniaka

XVIII SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 2 października.

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w Dębnicy Kaszubskiej podpisana

Umowa na przebudowę drogi powiatowej 1172G w miejscowości Dębnica Kaszubska - Etap II (Gmina Dębnica Kaszubska) podpisana.