Trwa nabór propozycji przedsięwzięć i projektów do Strategii Rozwoju MOF S-U

W związku z trwającymi pracami nad Strategią Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Słupsk-Ustka na lata 2021-2030 ogłoszono nabór propozycji przedsięwzięć i projektów o strategicznym znaczeniu dla rozwoju MOF S-U.

Celem tego działania jest rozpoznanie potrzeb oraz pomysłów prorozwojowych, których identyfikacja pozwoli na lepsze zaprogramowanie działań wpływających na dynamizację rozwoju naszego subregionu i ubieganie się o środki UE w perspektywie finansowej 2021-2027.

Termin zgłaszania przedsięwzięćdo 30 września 2021 r.

Więcej informacji tutaj

Nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego

Trwa nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego. Zgłoszenia przejmowane są do 17 maja br.

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność mijającej kadencji.