Trwa nabór propozycji przedsięwzięć i projektów do Strategii Rozwoju MOF S-U

W związku z trwającymi pracami nad Strategią Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Słupsk-Ustka na lata 2021-2030 ogłoszono nabór propozycji przedsięwzięć i projektów o strategicznym znaczeniu dla rozwoju MOF S-U.

Celem tego działania jest rozpoznanie potrzeb oraz pomysłów prorozwojowych, których identyfikacja pozwoli na lepsze zaprogramowanie działań wpływających na dynamizację rozwoju naszego subregionu i ubieganie się o środki UE w perspektywie finansowej 2021-2027.

Termin zgłaszania przedsięwzięćdo 30 września 2021 r.

Więcej informacji tutaj

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.