Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
22.07
2021

Zgłoś pomysły do Programu współpracy Powiatu Słupskiego z organizacjami pozarządowymi 2022

Zgodnie z paragrafem 17 Programu współpracy Powiatu Słupskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie obowiązującym w roku 2021, do 10 sierpnia br. można składać propozycje zadań, na podstawie których zostanie opracowany Program współpracy Powiatu Słupskiego z organizacjami pozarządowymi na kolejny rok kalendarzowy 2022.

Propozycje zadań należy składać na specjalnym formularzu, będącym załącznikiem nr 2 do obowiązującego w tym roku Programu, w Biurze Obsługi Mieszkańca Starostwa Powiatowego w Słupsku, elektronicznie lub osobiście.

W razie pytanie prosimy o kontakt z pełnomocnikiem ds. organizacji pozarządowych w Wydziale Polityki Społecznej Anną Tates-Kardaś, tel:  (59) 841 85 75.

 

Wniosek

 

30.06
2021

Wakacyjne połączenia autobusowe do najciekawszych turystycznie miejsc powiatu słupskiego

Na tegoroczne wakacje samorząd powiatu słupskiego zaplanował coś wyjątkowego. Po raz pierwszy, uruchomiona zostanie specjalna siatka sezonowych linii użyteczności publicznej do najciekawszych atrakcji turystycznych regionu słupskiego.

02.02
2021

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony