Zmiana organizacji ruchu przy budynku Starostwa

Uwaga! W dniach od 7 – 30 kwietnia 2021 r. z ruchu zostanie wyłączone skrzyżowanie ul. Szarych Szeregów z ul. Partyzantów.

Objazd wyznaczono ulicami: Grodzką – Kilińskiego – Partyzantów.

Nie będzie możliwości parkowania przy ul. Partyzantów (odcinek ul. Kilińskiego – ul. Armii Krajowej), wzdłuż tego odcinka zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania.

Osoby odwiedzające w tym okresie urząd powinny zaplanować sobie czas na znalezienie miejsca parkingowego przed planowaną wizytą tak, by uniknąć spóźnienia.

Mapka ukazujaca zmiany w organizacji ruchu przy budynku Starostwa

Punkty szczepień w powiecie słupskim

Przedstawiamy mapę aktualnych miejsc szczepień (aktualizowanych na bieżąco) na terenie powiatu słupskiego.