Konkurs fotograficzny "Przyroda powiatu w obiektywie - edycja 2023"

Starosta Słupski ogłasza kolejną edycję konkursu fotograficznego pn. „Przyroda powiatu w obiektywie - edycja 2023”.  Zdjęcia można nadsyłać w niżej wymienionych kategoriach:

• I - Krajobraz powiatu słupskiego,
  • II - Przyroda oczami młodzieży,
  • III - Przyroda oczami dzieci.

Prace wraz z kartą zgłoszenia uczestnika oraz w przypadku dzieci i młodzieży z pisemną zgodą rodzica (opiekuna) należy składać w Starostwie Powiatowym w Słupsku przy ul. Szarych Szeregów 14 w  Biurze Obsługi Mieszkańca – pok. nr 1 w terminie do dnia 12 października 2023 r.  Prosimy o załączenie wersji elektronicznej zdjęcia lub negatywu.

Regulamin konkursu, wzór Karty zgłoszenia uczestnika oraz Zgoda rodzica (opiekuna) na udział w konkursie, dostępne są na stronie powiatu w zakładce DLA MIESZAKAŃCÓW /ŚRODOWISKO oraz w Wydziale Środowiska i Rolnictwa – pok. nr 316 słupskiego Starostwa.

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można pod nr tel. (59) 841 85 34.

Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa, zgoda opiekuna, klauzula RODO