2023

Akty awansu zawodowego nauczycieli wręczone

Czterech nauczycieli szkół, dla których Powiat Słupski jest organem prowadzącym, zdało egzamin przed komisją egzaminacyjną powołaną przez Zarząd Powiatu Słupskiego na stopień nauczyciela mianowanego i otrzymało z rąk starosty słupskiego Pawła Lisowskiego akty nadania na stopień nauczyciela mianowanego.

Akty nadania otrzymali:
- Monika Kazula - nauczyciel wychowawca w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Ustce oraz Powiatowej Bursie Młodzieżowej w Ustce w Zespole Placówek Oświatowych w Ustce;
- Hubert Stecka, nauczyciel pedagog w Zespole Placówek Oświatowych w Ustce;
- Małgorzata Balcerzak - Mirocha, nauczyciel pedagog – logopeda w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Słupsku;
- Dorota Szpak - nauczyciel zajęć edukacyjno – terapeutycznych w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Damnicy.

2024

Umowa na unijne dofinansowanie na realizację nagłośnienia hali ZSOiT w Ustce podpisana

W Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku podpisana została umowa na realizację operacji pod nazwą: Nagłośnienie hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce podpisana.

2024

Pierwsze zgromadzenie Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji

W słupski Starostwie odbyło się pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji samorządowej.