Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
30.08
2023

Akty awansu zawodowego nauczycieli wręczone

 
Czterech nauczycieli szkół, dla których Powiat Słupski jest organem prowadzącym, zdało egzamin przed komisją egzaminacyjną powołaną przez Zarząd Powiatu Słupskiego na stopień nauczyciela mianowanego i otrzymało z rąk starosty słupskiego Pawła Lisowskiego akty nadania na stopień nauczyciela mianowanego.
 
Akty nadania otrzymali:
- Monika Kazula - nauczyciel wychowawca w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Ustce oraz Powiatowej Bursie Młodzieżowej w Ustce w Zespole Placówek Oświatowych w Ustce;
- Hubert Stecka, nauczyciel pedagog w Zespole Placówek Oświatowych w Ustce;
- Małgorzata Balcerzak - Mirocha, nauczyciel pedagog – logopeda w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Słupsku;
- Dorota Szpak - nauczyciel zajęć edukacyjno – terapeutycznych w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Damnicy.
 
 
 
11.09
2023

XIX Słupskie Pokopki

XIX SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 1 października o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy!

26.09
2023

Podsumowanie LIX sesji Rady Powiatu Słupskiego

26 września br. w słupskim Starostwie odbyła się LIX sesja Rady Powiatu Słupskiego, zwołana przez Przewodniczącego Rady Powiatu Słupskiego Jana Olecha.

19.09
2023

Zaproszenie na na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego, Jan Olech, zaprasza na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuję zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1526 z póżn. zm.) na dzień 26 września 2023 roku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony