Akty awansu zawodowego nauczycieli wręczone

Czterech nauczycieli szkół, dla których Powiat Słupski jest organem prowadzącym, zdało egzamin przed komisją egzaminacyjną powołaną przez Zarząd Powiatu Słupskiego na stopień nauczyciela mianowanego i otrzymało z rąk starosty słupskiego Pawła Lisowskiego akty nadania na stopień nauczyciela mianowanego.

Akty nadania otrzymali:
- Monika Kazula - nauczyciel wychowawca w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Ustce oraz Powiatowej Bursie Młodzieżowej w Ustce w Zespole Placówek Oświatowych w Ustce;
- Hubert Stecka, nauczyciel pedagog w Zespole Placówek Oświatowych w Ustce;
- Małgorzata Balcerzak - Mirocha, nauczyciel pedagog – logopeda w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Słupsku;
- Dorota Szpak - nauczyciel zajęć edukacyjno – terapeutycznych w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Damnicy.

Obchody jubileuszu 30. lecia 7 Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku

7 Brygada Obrony Wybrzeża im gen. bryg. Stanisława Grzmota - Skotnickiego świętuje dziś 30-lecie istnienia.

Otwarcie na nowo biblioteki miejskiej, projekt pt. "Biblioteka bez granic"

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku została ponownie otwarta po modernizacji zrealizowanej w ramach projektu „Biblioteka bez barier'

Święto Komendy Miejskiej Policji oraz Szkoły Policji w Słupsku

W mijającym tygodniu policjanci i pracownicy Komenda Miejska Policji w Słupsku i Szkoła Policji w Słupsku obchodzili swoje święto.