2024

Konsultacje społeczne na temat "Koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu"

Zapraszamy do wypełnienia elektronicznej ankiety dotyczącej koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu słupskiego.

Przedmiotem konsultacji jest wyrażenie opinii na temat przebiegu tras rowerowych oraz zweryfikowanie preferencji i opinii mieszkańców powiatu słupskiego dotyczących wykorzystania infrastruktury rowerowej.

oraz przekazania swoich uwag za pośrednictwem >> ankiety <<

Ankietę można wypełnić w dniach 25 marca – 7 kwietnia.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na otwarte spotkanie konsultacyjne, odbędzie się w dniu 15 kwietnia br. w sali 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku przy ul. Szarych Szeregów 14 o godzinie 16:00.

Ogłoszenie Zarządu Powiatu Słupskiego z dnia 21 marca 2024 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami powiatu słupskiego dotyczących zadania: „Inwentaryzacja i koncepcja rozwoju tras rowerowych na terenie powiatu słupskiego” --> tutaj

Zaproszenie na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym na dzień 25 czerwca 2024 roku, godz. 13.00 (wtorek), w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP za nami

Na stadionie sportowym w Główczycach (gmina Główczyce) odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Słupsku, Komendę Miejską PSP w Słupsku i Gminę Główczyce.

2024

Umowy na modernizację dróg powiatowych podpisane

Na konferencji prasowej z udziałem starosty słupskiego, wicestarosty, członków Zarządu Powiatu, dyrektora ZDP i przedstawicieli wykonawców POL-DRÓG Gdańsk Sp. z o.o. i Furges Sp. z o.o podpisano umowy na zadanie pod nazwą „Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Słupskiego”, dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.