Konsultacje społeczne na temat "Koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu"

Zapraszamy do wypełnienia elektronicznej ankiety dotyczącej koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu słupskiego.

Przedmiotem konsultacji jest wyrażenie opinii na temat przebiegu tras rowerowych oraz zweryfikowanie preferencji i opinii mieszkańców powiatu słupskiego dotyczących wykorzystania infrastruktury rowerowej.

oraz przekazania swoich uwag za pośrednictwem >> ankiety <<

Ankietę można wypełnić w dniach 25 marca – 7 kwietnia.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na otwarte spotkanie konsultacyjne, odbędzie się w dniu 15 kwietnia br. w sali 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku przy ul. Szarych Szeregów 14 o godzinie 16:00.

Ogłoszenie Zarządu Powiatu Słupskiego z dnia 21 marca 2024 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami powiatu słupskiego dotyczących zadania: „Inwentaryzacja i koncepcja rozwoju tras rowerowych na terenie powiatu słupskiego” --> tutaj

Informacja o terminie pierwszej sesji Rady Powiatu

Informujemy, że zgodnie z Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Słupsku I nr 365/2024 z dnia 24 kwietnia 2024 r. pierwsza sesja Rady Powiatu Słupskiego odbędzie się w dniu 7 maja 2024 roku (wtorek) o godz. 11:00 w Starostwie Powiatowym w Słupsku.

Nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego

Trwa nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego. Zgłoszenia przejmowane są do 17 maja br.

Komunikat Wydziału Komunikacji i Drogownictwa

W dniu 2 maja br. Wydział Komunikacji w Ustce będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.