Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
22.03
2024

Konsultacje społeczne na temat "Koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu"

Zapraszamy do wypełnienia elektronicznej ankiety dotyczącej koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu słupskiego.

Przedmiotem konsultacji jest wyrażenie opinii na temat przebiegu tras rowerowych oraz zweryfikowanie preferencji i opinii mieszkańców powiatu słupskiego dotyczących wykorzystania infrastruktury rowerowej.

Zachęcamy do zapoznania się z mapami obrazującymi przebieg tras rowerowych w powiecie i w każdej z gmin -> https://bip.powiat.slupsk.pl/artykul/konsultacje-dotyczace-zadania-inwentaryzacja-i-koncepcja-rozwoju-tras-rowerowych-na-terenie-pow

oraz przekazania swoich uwag za pośrednictwem >> ankiety <<

Ankietę można wypełnić w dniach 25 marca – 7 kwietnia.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na otwarte spotkanie konsultacyjne, odbędzie się w dniu 15 kwietnia br. w sali 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku przy ul. Szarych Szeregów 14 o godzinie 16:00.

 

Ogłoszenie Zarządu Powiatu Słupskiego z dnia 21 marca 2024 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami powiatu słupskiego dotyczących zadania: „Inwentaryzacja i koncepcja rozwoju tras rowerowych na terenie powiatu słupskiego” --> tutaj

 

 

12.04
2024

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność mijającej kadencji.

12.04
2024

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Uroczystości 84. rocznicy Zbrodni Katyńskiej obchodzono dziś na Starym Cmentarzu w Słupsku.W imieniu samorządu powiatowego w obchodach uczestniczył członek Zarządu Powiatu Marcin Kowalczyk

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony