Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
13.10
2023

Dzień Edukacji Narodowej w szkołach powiatu

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej starosta słupski Paweł Lisowski, członek Zarządu Powiatu Słupskiego Marcin Kowalczyk oraz dyrektor Centrum Usług Wspólnych Powiatu Słupskiego Anetta Pirka spotkali się z dyrektorami i nauczycielami jednostek oświatowych powiatu słupskiego.

Na spotkaniu wyróżnionym pedagogom zostały wręczone nagrody Starosty Słupskiego za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz w pracy pedagogicznej z dziećmi i młodzieżą z powiatu słupskiego. Na ręce dyrektorów zostały złożone podziękowania z okazji  tego święta.

Oto nagrodzeni nauczyciele:

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce: Katarzyna Ozimek, Józef Masłowski

Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku: Iwona Wojtkiewicz – dyrektor, Mateusz Melewski – wicedyrektor, Marta Janta-Lipińska, Gabriela Witek

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Damnicy: Bożena Szycko – dyrektor, Aleksandra Kapusz, Joanna Molis

Zespół Placówek Oświatowych w Ustce: Monika Jurek – wicedyrektor, Katarzyna Kawińska, Barbara Orzechowska-Serkowska.

W szkołach powiatowych odbyły się z tej okazji uroczyste apele, podczas których nauczyciele świętować ze swoimi uczniami.

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty serdecznie dziękujemy za trud i zaangażowanie włożone w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Życzymy Państwu samych sukcesów zawodowych, satysfakcji oraz radości z wykonywanej pracy.

 

18.06
2024

Zaproszenie na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym na dzień 25 czerwca 2024 roku, godz. 13.00 (wtorek), w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku

17.06
2024

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP za nami

Na stadionie sportowym w Główczycach (gmina Główczyce) odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Słupsku, Komendę Miejską PSP w Słupsku i Gminę Główczyce.

12.06
2024

Umowy na modernizację dróg powiatowych podpisane

Na konferencji prasowej z udziałem starosty słupskiego, wicestarosty, członków Zarządu Powiatu, dyrektora ZDP i przedstawicieli wykonawców POL-DRÓG Gdańsk Sp. z o.o. i Furges Sp. z o.o podpisano umowy na zadanie pod nazwą „Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Słupskiego”, dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony