Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
07.10
2023

Wyniki naboru na dofinansowanie inwestycji w powiecie

 
Podczas konferencji prasowej w Starostwie Powiatowym w Słupsku w dniu 7 października br., minister Piotr Müller przedstawił wyniki naboru na dofinansowanie w ramach ósmej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.
Powiat Słupski pozyskał ponad 10,6 mln zł na:
- zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez kompleksową modernizację dróg powiatowych w powiecie słupskim
- poprawę efektywności energetycznej i przebudowę zaplecza technicznego Zarządu Dróg Powiatowych w Słupsku
- zagospodarowanie terenów przy placówkach opiekuńczo-wychowawczych należących do samorządu powiatowego.
 
Słupski Związek Powiatowo-Gminny pozyskał 30 mln zł na budowę lub modernizację infrastruktury wodno-kanalizacyjnej członków Słupskiego Związku Powiatowo-Gminnego.
 
 
konferencja prasowa w starostwie
 
konferencja prasowa w starostwie
 
konferencja prasowa w starostwie
 
18.06
2024

Zaproszenie na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym na dzień 25 czerwca 2024 roku, godz. 13.00 (wtorek), w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku

17.06
2024

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP za nami

Na stadionie sportowym w Główczycach (gmina Główczyce) odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Słupsku, Komendę Miejską PSP w Słupsku i Gminę Główczyce.

12.06
2024

Umowy na modernizację dróg powiatowych podpisane

Na konferencji prasowej z udziałem starosty słupskiego, wicestarosty, członków Zarządu Powiatu, dyrektora ZDP i przedstawicieli wykonawców POL-DRÓG Gdańsk Sp. z o.o. i Furges Sp. z o.o podpisano umowy na zadanie pod nazwą „Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Słupskiego”, dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony