Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
19.04
2023

Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Słupskiego

Kwietniowy Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Słupskiego z udziałem samorządowców i zaproszonych gości: PKG Słupsk, Bioelektra Group S.A., Lęborskie Hospicjum Stacjonarne,  Firma Provectus VR, był doskonałą okazją do:

- omówienia ważnych dla regionu zagadnień związanych z m.in gospodarką odpadami, metodami naliczania poziomu recyklingu oraz bieżącą działalnością Związku Powiatowo-Gminnego;

- zapoznania się z projektem budowy Stacjonarnego Hospicjum w Pogorzelicach oraz z projektem edukacyjnym opartym o technologii wirtualnej rzeczywistości – (Nie)Bezpiecznie wokół nas.

 

 

02.06
2023

Słupska Akademia stała sie Uniwersytetem Pomorskim

Od 1 czerwca br. słupska Uczelnia zmieniła status i oficjalnie przekształciła się z Akademii na Uniwersytet Pomorski w Słupsku.

01.06
2023

III miejsce w Rankingu Powiatów

Starosta słupski odebrał symboliczną statuetkę i list gratulacyjny za zajęcie przez samorząd powiatu słupskiego trzeciego miejsca w Rankingu Powiatów Polskich 2022 w kategorii powiatów od 60 tys. do 120 tys. mieszkańców.

30.05
2023

IV Powiatowa Olimpiada Pierwszej Pomocy dla młodzieży szkolnej zakończona

Ponad 20 szkół z powiatu słupskiego i miasta Słupska wzięło udział w finałowych konkurencjach IV Powiatowej Olimpiady Pierwszej Pomocy dla młodzieży szkolnej, zorganizowanych na terenie Zespółu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony