Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
10.10
2023

Nowy obiekt sportowy w Rolniczaku otwarty

 
W Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku - Rolniczak, którego organem prowadzącym jest samorząd Powiatu Słupskiego, powstał nowy obiekt do ćwiczeń fitness składający się z urządzeń do street workoutu oraz siłowni zewnętrznej.
 
Podczas dzisiejszej uroczystości otwarcia obiektu z udziałem starosty słupskiego Paweł Lisowski, dyrekcji Szkoły, nauczycieli oraz uczniów, odbyły się pokazy specjalistycznych ćwiczeń oraz występ szkolnej grupy tanecznej.
 
Koszt inwestycji przy Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku - Rolniczak to prawie 190 tys. zł. i jest to jedno z wielu zadań zrealizowanych w ramach projektu „Rozbudowa infrastruktury sportowej na terenie Słupskiego Związku Powiatowo- Gminnego”, dofinansowanego z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
 
Od dziś nowy Park StreetWorkout urozmaici z pewnością szkolne zajęcia wychowania fizycznego oraz sportowe zajęcia pozalekcyjne i będzie miejscem aktywnego wypoczynku w czasie wolnym zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.
 

Nowy obiekt sportowy w Rolniczaku otwarty

Nowy obiekt sportowy w Rolniczaku otwarty

Nowy obiekt sportowy w Rolniczaku otwarty

29.11
2023

Podsumowanie LXII sesji Rady Powiatu Słupskiego

28 listopada br. w słupskim Starostwie odbyła się LXII sesja Rady Powiatu Słupskiego.

21.11
2023

Zaproszenie na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1526, z późn. zm.) na dzień 28 listopada 2023 roku, godz. 13:00 (wtorek), w sali konferencyjnej 202 Starostwa.

21.11
2023

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Zarząd Powiatu spotkał się z dyrektorami i pracownikami domów pomocy społecznej , Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku oraz Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci w Ustce.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony