Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
10.10
2023

Nowy obiekt sportowy w Rolniczaku otwarty

 
W Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku - Rolniczak, którego organem prowadzącym jest samorząd Powiatu Słupskiego, powstał nowy obiekt do ćwiczeń fitness składający się z urządzeń do street workoutu oraz siłowni zewnętrznej.
 
Podczas dzisiejszej uroczystości otwarcia obiektu z udziałem starosty słupskiego Paweł Lisowski, dyrekcji Szkoły, nauczycieli oraz uczniów, odbyły się pokazy specjalistycznych ćwiczeń oraz występ szkolnej grupy tanecznej.
 
Koszt inwestycji przy Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku - Rolniczak to prawie 190 tys. zł. i jest to jedno z wielu zadań zrealizowanych w ramach projektu „Rozbudowa infrastruktury sportowej na terenie Słupskiego Związku Powiatowo- Gminnego”, dofinansowanego z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
 
Od dziś nowy Park StreetWorkout urozmaici z pewnością szkolne zajęcia wychowania fizycznego oraz sportowe zajęcia pozalekcyjne i będzie miejscem aktywnego wypoczynku w czasie wolnym zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.
 

Nowy obiekt sportowy w Rolniczaku otwarty

Nowy obiekt sportowy w Rolniczaku otwarty

Nowy obiekt sportowy w Rolniczaku otwarty

18.06
2024

Zaproszenie na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym na dzień 25 czerwca 2024 roku, godz. 13.00 (wtorek), w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku

17.06
2024

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP za nami

Na stadionie sportowym w Główczycach (gmina Główczyce) odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Słupsku, Komendę Miejską PSP w Słupsku i Gminę Główczyce.

12.06
2024

Umowy na modernizację dróg powiatowych podpisane

Na konferencji prasowej z udziałem starosty słupskiego, wicestarosty, członków Zarządu Powiatu, dyrektora ZDP i przedstawicieli wykonawców POL-DRÓG Gdańsk Sp. z o.o. i Furges Sp. z o.o podpisano umowy na zadanie pod nazwą „Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Słupskiego”, dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony