Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
22.05
2023

Obchody Dnia Strażaka

Tegoroczne obchody Dnia Strażaka  z udziałem władz samorządowych i służb mundurowych odbyły się 22 maja br. na placu przy Komendzie Miejskiej PSP w Słupsku.

Uroczystości były okazją do uhonorowania strażaków za działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej i pomoc w realizacji zadań poprawiających bezpieczeństwo mieszkańców powiatu przez starostę słupskiego Pawła Lisowskiego, pełniącego jednocześnie funkcję Prezesa Powiatowego ZOSP w Słupsku. Były również okazją do podziękowania wszystkim druhom, którzy z narażaniem życia i zdrowia ruszają do akcji ratowniczych na terenie powiatu.

 

 

22.05
2024

Umowa na unijne dofinansowanie na realizację nagłośnienia hali ZSOiT w Ustce podpisana

W Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku podpisana została umowa na realizację operacji pod nazwą: Nagłośnienie hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce podpisana.

20.05
2024

Pierwsze zgromadzenie Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji

W słupski Starostwie odbyło się pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji samorządowej.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony