Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
29.08
2023

Podsumowanie LVIII sesji Rady Powiatu Słupskiego

 
Podczas sierpniowej LVIII sesji Rady Powiatu Słupskiego, zwołane przez Przewodniczącego Rady Powiatu Jana Olecha w dniu 29 sierpnia br., radni zdecydowali o przyjęciu przez Powiat Słupski:
- od Nadleśnictwa Warcino środków (2,4 mln zł) na finansowanie przebudowy drogi powiatowej nr 1167G na odcinku Biesowiczki- Lipnik (gmina Kępice) oraz
- od Nadleśnictwa Dretyń środków (2 mln zł) na finansowanie przebudowy drogi powiatowej nr 1147G na odcinku Darnowo- granica powiatu (gmina Kępice).
 
W związku z kończącymi się wakacjami radni przyjęli również plan sieci publicznych szkół ponadpodstawowych i specjalnych mających siedzibę na obszarze powiatu słupskiego, który ma obowiązywać od 1 września br. Zapoznali się także ze sprawozdaniami z działalności Państwowych Gospodarstw Wodnych Wody Polskie za 2022 rok.
 
Sierpniowa sesja była też okazją do nagrodzenia wyróżniających się w pracy funkcjonariuszy policji z terenu powiatu, którzy pod koniec lipca obchodzili swoje święto.
 
 
 
 
11.09
2023

XIX Słupskie Pokopki

XIX SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 1 października o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy!

26.09
2023

Podsumowanie LIX sesji Rady Powiatu Słupskiego

26 września br. w słupskim Starostwie odbyła się LIX sesja Rady Powiatu Słupskiego, zwołana przez Przewodniczącego Rady Powiatu Słupskiego Jana Olecha.

19.09
2023

Zaproszenie na na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego, Jan Olech, zaprasza na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuję zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1526 z póżn. zm.) na dzień 26 września 2023 roku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony