Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
06.10
2023

Szkolili się w zakresie wymagań uchwał antysmogowych

 

W słupskim Starostwie odbyły się  warsztaty na temat praktycznych aspektów kontroli w zakresie wymagań uchwał antysmogowych przyjętych dla województwa pomorskiego, zorganizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego oraz straży gminnych i miejskich z powiatu słupskiego i oraz powiatów ościennych. Podczas warsztatów, składających się z części praktycznej i teoretycznej, omówione zostały zagadnienia prawne związane z uchwałami antysmogowymi oraz techniczne aspekty kontroli w domowych kotłowniach.

 

 

29.11
2023

Podsumowanie LXII sesji Rady Powiatu Słupskiego

28 listopada br. w słupskim Starostwie odbyła się LXII sesja Rady Powiatu Słupskiego.

21.11
2023

Zaproszenie na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1526, z późn. zm.) na dzień 28 listopada 2023 roku, godz. 13:00 (wtorek), w sali konferencyjnej 202 Starostwa.

21.11
2023

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Zarząd Powiatu spotkał się z dyrektorami i pracownikami domów pomocy społecznej , Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku oraz Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci w Ustce.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony