Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
07.09
2023

VI Spartakiada Osób z Niepełnosprawnościami za nami

 
Na terenie OSiR w Ustce zakończyła się VI SPARTAKIADA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI pod patronatem Starosty Słupskiego Pawła Lisowskiego, zorganizowana przez Stowarzyszenie "Zacisze" działające przy Dps Lubuczewo.
 
Czternaście sześcioosobowych drużyn, łącznie 84 zawodników, wzięło udział w grupowych konkurencjach sportowych, tj.: sztafeta, rzut do celu, trójskok z miejsca, bieg z piłeczką, bieg z workiem, łowienie łódeczek.
 
Oto zwycięzcy:
I miejsce > DPS Przytocko
II miejsce > DPS Bełchatów
III miejsce > DPS Machowino
Wszystkim zawodnikom należą się ogromne brawa.
 
 
 
 
 
11.09
2023

XIX Słupskie Pokopki

XIX SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 1 października o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy!

26.09
2023

Podsumowanie LIX sesji Rady Powiatu Słupskiego

26 września br. w słupskim Starostwie odbyła się LIX sesja Rady Powiatu Słupskiego, zwołana przez Przewodniczącego Rady Powiatu Słupskiego Jana Olecha.

19.09
2023

Zaproszenie na na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego, Jan Olech, zaprasza na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuję zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1526 z póżn. zm.) na dzień 26 września 2023 roku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony