Jak pojadą linie 207 i 217? Zapraszamy do konsultacji.

PKS Słupsk, przy współpracy z Powiatem Słupskim i samorządami gminnymi, zaprasza do zabrania głosu w konsultacjach społecznych na temat poprawy rozkładu jazdy do miejscowości takich, jak Bukówka, Rogawica czy Potęgowo.

Konsultacje adresowane są przede wszystkim do mieszkańców gmin: Słupsk, Damnica i Potęgowo, którzy korzystają lub chcieliby korzystać w swoich miejscowościach z połączeń organizowanych przez Powiat Słupski, realizowanych obecnie autobusami „207” oraz „217″ słupskiego PKS

Projekt zakłada uproszczenie tras obu linii. „207” kursować będzie od rana do wieczora pomiędzy Słupskiem a Bukówką według stałego, łatwego do zapamiętania, cyklicznego rozkładu jazdy – co pół godziny w porze największego obłożenia i co godzinę przez resztę dnia.

Obsługę Rogawicy przejmie linia „217”, zapewniająca połączenia pomiędzy Słupskiem a Potęgowem – dla której przewidziano nowy rozkład jazdy, z większą niż dotychczas liczbą kursów.

Wprowadzenie zmian planowane jest na 1 maja br.

Pliki z proponowanym rozkładem jazdy mogą Państwo pobrać poniżej:

pobierz proponowany rozkład jazdy linii „207” Słupsk – Bukówka,

pobierz proponowany rozkład jazdy linii „217” Słupsk – Rogawica – Potęgowo.

Jak możesz się wypowiedzieć?

Konsultacje społeczne potrwają od 20 do 31 marca. Zabrać w nich głos można pobierając i drukując formularz z naszej strony internetowej, a następnie wypełniając go i zanosząc do siedziby Starostwa Powiatowego w Słupsku lub do autobusu PKS Słupsk (przekazując konduktorowi lub kierowcy) – pobierz formularz konsultacji,

Czekamy na Państwa uwagi!

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność mijającej kadencji.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Uroczystości 84. rocznicy Zbrodni Katyńskiej obchodzono dziś na Starym Cmentarzu w Słupsku.W imieniu samorządu powiatowego w obchodach uczestniczył członek Zarządu Powiatu Marcin Kowalczyk