Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
10.02
2023

Konkurs graficzny

Starosta Słupski ogłasza konkurs graficzny pn. „Zaprojektuj grafikę promującą 120 lat budynku Starostwa Powiatowego w Słupsku”.

Tematem konkursu jest wykonanie pracy graficznej, służącej promocji 120-lecia budynku Starostwa Powiatowego w Słupsku na materiałach informacyjnych wydawanych przez Powiat Słupski. Projekty powinny tematycznie być związane przede wszystkim z budynkiem starostwa, ale mogą zawierać również elementy charakterystyczne dla powiatu słupskiego i jego lokalizacji. Prace będą umieszczane w formie nadruków na materiałach promocyjnych, tj.: kubkach ceramicznych, ręcznikach, torbach płóciennych, koszulkach t-shirt, magnesach oraz innych gadżetach.

Zaproszenie do udziału w konkursie skierowane jest przede wszystkim do grafików, projektantów, artystów plastyków oraz osób zajmujących się projektowaniem graficznym, choć konkurs ma charakter otwarty.

Organizator zaplanował dla laureatów dwie nagrody finansowe : I nagroda: 5.000,00 zł brutto; II nagroda: 2.000,00 zł brutto.

Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Uczestnicy mogą nadesłać od 1 do 3 projektów graficznych.

Prace muszą być wykonane w technice grafiki komputerowej. Kompozycja pracy powinna zamknąć się w kwadracie lub prostokącie o podstawie minimum 20 cm, maksimum 30 cm, przy rozdzielczości co najmniej 300 DPI.

Przyjmowanie prac konkursowych odbywać się będzie drogą elektroniczną na adres: promocja@powiat.slupsk.pl do 15.03.2023 r. W tytule wiadomości należy wpisać: grafika Powiat Słupski -imię i nazwisko autora pracy. Załączone pliki mogą mieć maksymalnie 10 MB.

Uczestnik przesyła prace w formie elektronicznej w formacie PDF (tryb koloru –CMYK). Do przesłanych projektów należy załączyć skan karty zgłoszeniowej oraz oświadczenia. Osoby niepełnoletnie obowiązane są dołączyć również pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w konkursie (pliki do pobrania poniżej). Prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem Konkursu (plik PDF poniżej).

Formularz zgłoszeniowy i oświadczenia są dostępne poniżej oraz na stronie BIP Starostwa Powiatowego w Słupsku.

 

 Regulamin Konkursu
 Karta zgłoszeniowa + RODO
 Zgoda rodzica na udział w konkursie (opiekuna prawnego)

 

29.02
2024

Akcja profilaktyczna dla mieszkańców

Już 13 marca br., wraz z nadejściem wiosny, ruszy pierwsza w tym roku akcja profilaktyczna zorganizowana przez samorząd Powiatu Słupskiego, która będzie miała na celu przebadanie mieszkańców powiatu w kierunku chorób czerniaka.

23.02
2024

Kulturalna Wiosna w Powiatem Słupskim

Czy tak jak my z niecierpliwością wyczekujecie wiosny? Jeśli tak, to mamy dla Was ekscytującą wiadomość! Razem z Centrum Kultury Powiatu Słupskiego ruszamy z niezwykłym projektem "Kulturalna wiosna z Powiatem Słupskim".

20.02
2024

Zaproszenie na LXVI sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Jan Olech zaprasza na LXVI sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz.1526, z późn. zm.), na dzień 27 lutego 2024 roku, godz. 13.00, w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku, ul. Szarych Szeregów 14.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony