Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
10.02
2023

Konkurs graficzny

Starosta Słupski ogłasza konkurs graficzny pn. „Zaprojektuj grafikę promującą 120 lat budynku Starostwa Powiatowego w Słupsku”.

Tematem konkursu jest wykonanie pracy graficznej, służącej promocji 120-lecia budynku Starostwa Powiatowego w Słupsku na materiałach informacyjnych wydawanych przez Powiat Słupski. Projekty powinny tematycznie być związane przede wszystkim z budynkiem starostwa, ale mogą zawierać również elementy charakterystyczne dla powiatu słupskiego i jego lokalizacji. Prace będą umieszczane w formie nadruków na materiałach promocyjnych, tj.: kubkach ceramicznych, ręcznikach, torbach płóciennych, koszulkach t-shirt, magnesach oraz innych gadżetach.

Zaproszenie do udziału w konkursie skierowane jest przede wszystkim do grafików, projektantów, artystów plastyków oraz osób zajmujących się projektowaniem graficznym, choć konkurs ma charakter otwarty.

Organizator zaplanował dla laureatów dwie nagrody finansowe : I nagroda: 5.000,00 zł brutto; II nagroda: 2.000,00 zł brutto.

Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Uczestnicy mogą nadesłać od 1 do 3 projektów graficznych.

Prace muszą być wykonane w technice grafiki komputerowej. Kompozycja pracy powinna zamknąć się w kwadracie lub prostokącie o podstawie minimum 20 cm, maksimum 30 cm, przy rozdzielczości co najmniej 300 DPI.

Przyjmowanie prac konkursowych odbywać się będzie drogą elektroniczną na adres: promocja@powiat.slupsk.pl do 15.03.2023 r. W tytule wiadomości należy wpisać: grafika Powiat Słupski -imię i nazwisko autora pracy. Załączone pliki mogą mieć maksymalnie 10 MB.

Uczestnik przesyła prace w formie elektronicznej w formacie PDF (tryb koloru –CMYK). Do przesłanych projektów należy załączyć skan karty zgłoszeniowej oraz oświadczenia. Osoby niepełnoletnie obowiązane są dołączyć również pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w konkursie (pliki do pobrania poniżej). Prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem Konkursu (plik PDF poniżej).

Formularz zgłoszeniowy i oświadczenia są dostępne poniżej oraz na stronie BIP Starostwa Powiatowego w Słupsku.

 

 Regulamin Konkursu
 Karta zgłoszeniowa + RODO
 Zgoda rodzica na udział w konkursie (opiekuna prawnego)

 

22.03
2023

Uroczyste spotkanie poetów w Pałacu w Damnicy

W Pałacu w Damnicy odbyła się promocja najnowszej antologii „Słowa bezsilne” . Podczas uroczystości wręczone zostały dwie odznaki „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

21.03
2023

Zaproszenie na LIII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego, Jan Olech, zaprasza na LIII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuję zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1526) na dzień 28 marca 2023 roku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony