2023

Nabór do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych

W związku z kończącą się kadencją Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Słupsku zachęcam do zgłaszania kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych na kadencję w latach 2023-2027.

Kandydatury zgłaszać mogą organizacje pozarządowe, fundacje oraz jednostki samorządu terytorialnego działające na terenie powiatu słupskiego. Zgłoszenia należy dokonać w biurze Obsługi Mieszkańca Starostwa Powiatowego w Słupsku, przy ul. Szarych Szeregów 14, lub w formie elektronicznej na adres starostwo@powiat.slupsk.pl do dnia 30 września 2023 r., do godz. 15.30.

Zgłoszenie powinno zawierać:

1. Nazwę i adres zgłaszającego,
  2. Imię, nazwisko i adres zamieszkania kandydata,
  3. Uzasadnienie kandydatury.

Powołanie przez starostę słupskiego pięcioosobowej Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych nastąpi w formie Zarządzenia do 30 października br.

Ogłoszenie Starosty Słupskiego z dnia 31 sierpnia 2023 r.

slaj do naboru do Powiatpwe Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych

Zaproszenie na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym na dzień 25 czerwca 2024 roku, godz. 13.00 (wtorek), w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP za nami

Na stadionie sportowym w Główczycach (gmina Główczyce) odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Słupsku, Komendę Miejską PSP w Słupsku i Gminę Główczyce.

Umowy na modernizację dróg powiatowych podpisane

Na konferencji prasowej z udziałem starosty słupskiego, wicestarosty, członków Zarządu Powiatu, dyrektora ZDP i przedstawicieli wykonawców POL-DRÓG Gdańsk Sp. z o.o. i Furges Sp. z o.o podpisano umowy na zadanie pod nazwą „Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Słupskiego”, dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.