Nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego

Informujemy, że Starosta Słupski Paweł Lisowski ogłosił nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego.

Prawo zgłoszenia kandydatów do Rady mają przedstawiciele podmiotów: Gminnych Rad Seniorów, Uniwersytetów Trzeciego Wieku, organizacji pozarządowych działających na rzecz seniorów oraz innych osób działających w ramach niezrzeszonych grup aktywnych seniorów w wieku powyżej 60 lat, działających wspólnie i na rzecz swojego środowiska – np. w klubach seniora.

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są do dnia 17 maja 2024 roku. Formularze zgłoszeniowe wraz z oświadczeniami kandydatów należy dostarczyć do siedziby Starostwa Powiatowego w Słupsku, ul. Szarych Szeregów 14, 76-200 Słupsk (Biuro Obsługi Mieszkańców, pok. 01).

Ogłoszenie Starosty Słupskiego-nabór do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego
  Uchwała Rady Powiatu-Statut Rady Seniorów Powiatu Słupskiego
  Formularz zgłoszeniowy - Załącznik  Nr 1 do Statutu Rady Seniorów Powiatu Słupskiego
  Oświadczenie o wyrażeniu zgody na kandydowanie - Załącznik nr 2 do Statutu Rady Seniorów Powiatu Słupskiego

2024

Umowa na unijne dofinansowanie na realizację nagłośnienia hali ZSOiT w Ustce podpisana

W Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku podpisana została umowa na realizację operacji pod nazwą: Nagłośnienie hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce podpisana.

Pierwsze zgromadzenie Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji

W słupski Starostwie odbyło się pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji samorządowej.