Nabór na opiekuna do pracy z dziećmi z ukraińskiej pieczy zastępczej

- Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe pedagogiczne lub średnie. Mile widziana znajomość języka ukraińskiego.

- Przyjmowanie zgłoszeń: do 19.01.2024 r.

- Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny;

- Dokumenty należy składać w wersji papierowej w siedzibie Starostwa Powiatowego w Słupsku, przy ul. Szarych Szeregów 14 – Biuro Obsługi Mieszkańca lub w formie elektronicznej na adres mlukaczyk@powiat.slupsk.pl

- - Załączniki do pobrania:

Kwestionariusz osobowy

Obchody jubileuszu 30. lecia 7 Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku

7 Brygada Obrony Wybrzeża im gen. bryg. Stanisława Grzmota - Skotnickiego świętuje dziś 30-lecie istnienia.

Otwarcie na nowo biblioteki miejskiej, projekt pt. "Biblioteka bez granic"

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku została ponownie otwarta po modernizacji zrealizowanej w ramach projektu „Biblioteka bez barier'

Święto Komendy Miejskiej Policji oraz Szkoły Policji w Słupsku

W mijającym tygodniu policjanci i pracownicy Komenda Miejska Policji w Słupsku i Szkoła Policji w Słupsku obchodzili swoje święto.