Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
06.02
2024

Nabór na opiekuna do pracy z dziećmi z ukraińskiej pieczy zastępczej

- Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe pedagogiczne lub średnie. Mile widziana znajomość języka ukraińskiego.

- Przyjmowanie zgłoszeń: do 14.02.2024 r.

- Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny;

- Dokumenty należy składać w wersji papierowej w siedzibie Starostwa Powiatowego w Słupsku, przy ul. Szarych Szeregów 14 – Biuro Obsługi Mieszkańca lub w formie elektronicznej na adres mlukaczyk@powiat.slupsk.pl 

- - Załączniki do pobrania:

   Kwestionariusz osobowy
   Oświadczenie
 

 Klauzula informacyjna

 

29.02
2024

Akcja profilaktyczna dla mieszkańców

Już 13 marca br., wraz z nadejściem wiosny, ruszy pierwsza w tym roku akcja profilaktyczna zorganizowana przez samorząd Powiatu Słupskiego, która będzie miała na celu przebadanie mieszkańców powiatu w kierunku chorób czerniaka.

23.02
2024

Kulturalna Wiosna w Powiatem Słupskim

Czy tak jak my z niecierpliwością wyczekujecie wiosny? Jeśli tak, to mamy dla Was ekscytującą wiadomość! Razem z Centrum Kultury Powiatu Słupskiego ruszamy z niezwykłym projektem "Kulturalna wiosna z Powiatem Słupskim".

20.02
2024

Zaproszenie na LXVI sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Jan Olech zaprasza na LXVI sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz.1526, z późn. zm.), na dzień 27 lutego 2024 roku, godz. 13.00, w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku, ul. Szarych Szeregów 14.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony