Nowe władze Powiatu Słupskiego wybrane

7 maja br. w słupskim Starostwie odbyła się I Sesja Rady Powiatu Słupskiego nowej kadencji, podczas której Radni Powiatowi złożyli ślubowanie, a następnie wybrali między innymi Przewodniczącego Rady Powiatu Słupskiego, Starostę i Wicestarostę Powiatu Słupskiego. W sesji wzięło udział 21 Radnych.

Przewodniczącym Rady Powiatu został ponownie Jan Olech, którego wspierać będzie dwóch Wiceprzewodniczących Artur Małek i Arkadiusz Wielebski.

W tajnym głosowaniu wybrano też skład Zarządu Powiatu. Starostą Słupskim został po raz kolejny Paweł Lisowski. Funkcję Wicestarosty Słupskiego powierzono Marcinowi Kowalczykowi. Członkami Zarządu zostali radni: Adriana Cerkowska-Markiewicz, Wiesław Kamiński, Zdzisław Kołodziejski.

Skład nowej Rady Powiatu Słupskiego siódmej kadencji (21 radnych): Ryszard Hendryk, Grzegorz Kiczmachowski, Zdzisław Kołodziejski, Paweł Lisowski, Marcin Kowalczyk, Zdzisław Lesiecki, Jan Olech, Andrzej Wojtaszek, Adriana Cerkowska-Markiewicz, Wiesław Kamiński, Artur Małek, Arkadiusz Wielebski, Dorota Ziółkowska, Samanta Nowińska, Kamil Patynowski, Zbigniew Pawłowski, Piotr Stolarczyk, Andrzej Zawada, Marek Kołtun, Joanna Basiak, Konrad Tymecki.

Zaproszenie na V sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na V sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje na dzień 23 lipca br., o godz. 13.00 (wtorek), w Starostwie Powiatowym w Słupsku,