2023

Nowy System Kolejkowy w Starostwie

Z myślą o mieszkańcach powiatu wprowadzamy zmiany w Wydziale Komunikacji i Drogownictwa. W związku z tym w słupskim Starostwie funkcjonuje już nowy SYSTEM KOLEJKOWY , który ma poprawić jakość świadczonych przez nas usług.

Unowocześniony SYSTEM:
- posiada w biletomacie funkcję tzw. „obsługi priorytetowej” dla osób z niepełnosprawnościami;
- jest dostosowany dla osób niedowidzących ;
- funkcjonuje w różnych wersjach językowych (w języku polskim, angielskim, niemieckim i ukraińskim);
- umożliwia, umówienie wizyty internetowo w sprawach z zakresu rejestracji, wydania lub wymiany prawa jazdy, odbioru dowodu rejestracyjnego, zgłoszenia zbycia i wyrejestrowania pojazdu ➡️ https://bezkolejki.eu/spslupsk
- umożliwia zdalne pobranie biletu za pośrednictwem mobilnej aplikacji QMS.EVERYWHERE (nawet będąc poza urzędem, w odległości 200 metrów od budynku). Zachęcamy do korzystania z darmowej aplikacji na telefon.
- jest z pewnością bardziej przejrzysty i intuicyjny od dotychczasowego, dzięki czemu będziecie mogli szybciej załatwić swoje sprawy.

Przypominamy również o możliwości płatności kartą bezpośrednio na stanowisku pracownika.

2024

Umowa na unijne dofinansowanie na realizację nagłośnienia hali ZSOiT w Ustce podpisana

W Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku podpisana została umowa na realizację operacji pod nazwą: Nagłośnienie hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce podpisana.

2024

Pierwsze zgromadzenie Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji

W słupski Starostwie odbyło się pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji samorządowej.