Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
06.09
2023

Nowy System Kolejkowy w Starostwie

Z myślą o mieszkańcach powiatu wprowadzamy zmiany w Wydziale Komunikacji i Drogownictwa. W związku z tym w słupskim Starostwie funkcjonuje już nowy SYSTEM KOLEJKOWY , który ma poprawić jakość świadczonych przez nas usług.
 
Unowocześniony SYSTEM:
- posiada w biletomacie funkcję tzw. „obsługi priorytetowej” dla osób z niepełnosprawnościami;
- jest dostosowany dla osób niedowidzących ;
- funkcjonuje w różnych wersjach językowych (w języku polskim, angielskim, niemieckim i ukraińskim);
- umożliwia, umówienie wizyty internetowo w sprawach z zakresu rejestracji, wydania lub wymiany prawa jazdy, odbioru dowodu rejestracyjnego, zgłoszenia zbycia i wyrejestrowania pojazdu ➡️ https://bezkolejki.eu/spslupsk
- umożliwia zdalne pobranie biletu za pośrednictwem mobilnej aplikacji QMS.EVERYWHERE (nawet będąc poza urzędem, w odległości 200 metrów od budynku). Zachęcamy do korzystania z darmowej aplikacji na telefon.
- jest z pewnością bardziej przejrzysty i intuicyjny od dotychczasowego, dzięki czemu będziecie mogli szybciej załatwić swoje sprawy.
 
Przypominamy również o możliwości płatności kartą bezpośrednio na stanowisku pracownika.
 
 
 
11.09
2023

XIX Słupskie Pokopki

XIX SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 1 października o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy!

26.09
2023

Podsumowanie LIX sesji Rady Powiatu Słupskiego

26 września br. w słupskim Starostwie odbyła się LIX sesja Rady Powiatu Słupskiego, zwołana przez Przewodniczącego Rady Powiatu Słupskiego Jana Olecha.

19.09
2023

Zaproszenie na na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego, Jan Olech, zaprasza na LIX sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuję zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1526 z póżn. zm.) na dzień 26 września 2023 roku.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony