Nowy System Kolejkowy w Starostwie

Z myślą o mieszkańcach powiatu wprowadzamy zmiany w Wydziale Komunikacji i Drogownictwa. W związku z tym w słupskim Starostwie funkcjonuje już nowy SYSTEM KOLEJKOWY , który ma poprawić jakość świadczonych przez nas usług.

Unowocześniony SYSTEM:
- posiada w biletomacie funkcję tzw. „obsługi priorytetowej” dla osób z niepełnosprawnościami;
- jest dostosowany dla osób niedowidzących ;
- funkcjonuje w różnych wersjach językowych (w języku polskim, angielskim, niemieckim i ukraińskim);
- umożliwia, umówienie wizyty internetowo w sprawach z zakresu rejestracji, wydania lub wymiany prawa jazdy, odbioru dowodu rejestracyjnego, zgłoszenia zbycia i wyrejestrowania pojazdu ➡️ https://bezkolejki.eu/spslupsk
- umożliwia zdalne pobranie biletu za pośrednictwem mobilnej aplikacji QMS.EVERYWHERE (nawet będąc poza urzędem, w odległości 200 metrów od budynku). Zachęcamy do korzystania z darmowej aplikacji na telefon.
- jest z pewnością bardziej przejrzysty i intuicyjny od dotychczasowego, dzięki czemu będziecie mogli szybciej załatwić swoje sprawy.

Przypominamy również o możliwości płatności kartą bezpośrednio na stanowisku pracownika.

Obchody jubileuszu 30. lecia 7 Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku

7 Brygada Obrony Wybrzeża im gen. bryg. Stanisława Grzmota - Skotnickiego świętuje dziś 30-lecie istnienia.

Otwarcie na nowo biblioteki miejskiej, projekt pt. "Biblioteka bez granic"

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku została ponownie otwarta po modernizacji zrealizowanej w ramach projektu „Biblioteka bez barier'

Święto Komendy Miejskiej Policji oraz Szkoły Policji w Słupsku

W mijającym tygodniu policjanci i pracownicy Komenda Miejska Policji w Słupsku i Szkoła Policji w Słupsku obchodzili swoje święto.