Ostatnie posiedzenie Rady Powiatu tej kadencji

Ostatnia w tej kadencji sesja Rady Powiatu Słupskiego, która odbyła się 26 marca br., była okazją do:
- podsumowania pond 5 lat wspólnej pracy Zarządu i Rady Powiatu, licznych wyzwań oraz decyzji, które wywarły wpływ na życie mieszkańców powiatu
- wręczenia podziękowań dla radnych za ich zaangażowanie w sprawy Powiatu
- wręczenia honorowych wyróżnień „Zasłużony dla Powiatu Słupskiego“, przyznanych przez Radę Powiatu za szczególne osiągnięcia i działania na rzecz rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego powiatu. Otrzymali je:
Stanisław Kądziela (pośmiertnie) - były starosta słupski i zasłużony samorządowiec,
Joanna Orłowska - ekspertka w zakresie turystyki i promocji Ziemi Słupskiej
Jan Maziejuk – fotograf, dokumentujący wydarzenia społeczne, polityczne, sportowe i kulturalne naszego regionu
- podjęcia 19 uchwał, z czego większość dotyczyła przebudowy lub modernizacji dróg powiatowych.

2024

Umowa na unijne dofinansowanie na realizację nagłośnienia hali ZSOiT w Ustce podpisana

W Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku podpisana została umowa na realizację operacji pod nazwą: Nagłośnienie hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce podpisana.

Pierwsze zgromadzenie Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji

W słupski Starostwie odbyło się pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji samorządowej.