2023

Uwaga! Alert pogodowy trzeciego stopnia

Uwaga! Ostrzeżenia meteorologiczne!
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał alert pogodowy trzeciego stopnia i ostrzeżenie przed silnym wiatrem, m.in. na terenie powiatu słupskiego. Najsilniejsze porywy wiatru wystąpią w nocy z piątku (17.02) na sobotę i rano w sobotę (18.02)! Uważajcie na siebie.

Fot. IMGW
2024

Konsultacje społeczne na temat "Koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu"

Zapraszamy do wypełnienia elektronicznej ankiety dotyczącej koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu słupskiego.

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność mijającej kadencji.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Uroczystości 84. rocznicy Zbrodni Katyńskiej obchodzono dziś na Starym Cmentarzu w Słupsku.W imieniu samorządu powiatowego w obchodach uczestniczył członek Zarządu Powiatu Marcin Kowalczyk