2023

Powiatowe Święto Plonów w Kobylnicy - 9 września

Już w nadchodzącą sobotę, 9 września, spotykamy się w Kobylnicy na Powiatowym Święcie Plonów 2023 w Kobylnicy na terenie przy Gminnym Centrum Kultury i Promocji.
Występy muzyczne, punkty gastronomiczne, warsztaty rękodzielnicze, animacje i strefa dmuchanych zjeżdżalni dla dzieci – to wszystko czeka na Was. Gwiazdą wieczoru będzie Andre – czołowa postać muzyki tanecznej.

Szczegóły wydarzenia:

2024

Umowa na unijne dofinansowanie na realizację nagłośnienia hali ZSOiT w Ustce podpisana

W Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku podpisana została umowa na realizację operacji pod nazwą: Nagłośnienie hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce podpisana.

2024

Pierwsze zgromadzenie Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji

W słupski Starostwie odbyło się pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji samorządowej.