Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
12.04
2024

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

 
Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność oraz spotkali się ze st. kpt. Iwoną Lenart z Komendy Miejskiej PSP w Słupsk, by porozmawiać na temat bezpieczeństwa osób starszych w sytuacjach kryzysowych.
 
Powołana w 2022 roku Rada Seniorów liczyła 16 osób i była społecznym organem o charakterze opiniodawczym i doradczym. Jej głównym celem było inicjowanie działań na rzecz osób starszych, w tym wszelkich przedsięwzięć zmierzających do integracji społecznej seniorów oraz działań promujących zdrowy styl życia.
 
Podziękowania za pracę w Radzie Seniorów w imieniu Zarządu Powiatu złożyli starosta Paweł Lisowski oraz członek Zarządu pełniący również funkcję zastępcy Przewodniczącego Rady Seniorów Grzegorz Grabowski.
 
 
 
 
 
 
 
22.05
2024

Umowa na unijne dofinansowanie na realizację nagłośnienia hali ZSOiT w Ustce podpisana

W Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku podpisana została umowa na realizację operacji pod nazwą: Nagłośnienie hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce podpisana.

20.05
2024

Pierwsze zgromadzenie Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji

W słupski Starostwie odbyło się pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji samorządowej.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony