Stypendia i nagrody sportowe za rok 2023 przyznane

Jesteśmy bardzo dumni z naszych sportowców z powiatu słupskiego, którzy mogą pochwalić się wspaniałymi osiągnięciami. Trenują z zaangażowaniem i pasją pod okiem doświadczonych trenerów, reprezentując region słupski na zawodach krajowych i międzynarodowych.

Podczas dzisiejszej uroczystości Zarząd Powiatu Słupskiego wręczył zawodnikom i trenerom:

- nagrody za sukcesy sportowe w 2023 roku oraz

- stypendia za osiągnięcia uzyskane w minionym roku kalendarzowym.

Łączna kwota stypendiów, które wypłacane będą w okresie od 1 marca do 31 grudnia br., to prawie 40 tys. zł.

Wszystkim wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

Lista stypendystów: https://bip.powiat.slupsk.pl/pliki/slupsk-powiat/zalaczniki/18925/uzps-25-2024.pdf

Zaproszenie na V sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na V sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje na dzień 23 lipca br., o godz. 13.00 (wtorek), w Starostwie Powiatowym w Słupsku,