Stypendia i nagrody sportowe za rok 2023 przyznane

Jesteśmy bardzo dumni z naszych sportowców z powiatu słupskiego, którzy mogą pochwalić się wspaniałymi osiągnięciami. Trenują z zaangażowaniem i pasją pod okiem doświadczonych trenerów, reprezentując region słupski na zawodach krajowych i międzynarodowych.

Podczas dzisiejszej uroczystości Zarząd Powiatu Słupskiego wręczył zawodnikom i trenerom:

- nagrody za sukcesy sportowe w 2023 roku oraz

- stypendia za osiągnięcia uzyskane w minionym roku kalendarzowym.

Łączna kwota stypendiów, które wypłacane będą w okresie od 1 marca do 31 grudnia br., to prawie 40 tys. zł.

Wszystkim wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

Lista stypendystów: https://bip.powiat.slupsk.pl/pliki/slupsk-powiat/zalaczniki/18925/uzps-25-2024.pdf

2024

Konsultacje społeczne na temat "Koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu"

Zapraszamy do wypełnienia elektronicznej ankiety dotyczącej koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu słupskiego.

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność mijającej kadencji.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Uroczystości 84. rocznicy Zbrodni Katyńskiej obchodzono dziś na Starym Cmentarzu w Słupsku.W imieniu samorządu powiatowego w obchodach uczestniczył członek Zarządu Powiatu Marcin Kowalczyk