Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
29.08
2023

Stypendia za wyniki w nauce wręczone

 

Starosta Słupski, zgodnie z zapisami załącznika do uchwały Nr XLIII/414/2022  Rady Powiatu Słupskiego z dnia 30 czerwca 2022 r. w sprawie Regulaminu udzielania pomocy materialnej  o charakterze motywacyjnym w ramach Lokalnego Programu Wspierania Uzdolnień Dzieci i Młodzieży w Powiecie Słupskim (Dz. Urz. Województwa Pomorskiego z 2022 r. poz. 2896),  przyznał Stypendia Starosty Słupskiego za wysokie wyniki i szczególne osiągnięcia w nauce.

Stypendia w  nowej formule zostały wręczone podczas uroczystości, która odbyła się w słupskim Starostwie 28 sierpnia br. Łącznie o stypendium wnioskowało 30 osób, w tym 28 osób ze szkół podstawowych z terenu powiatu słupskiego. Kwota stypendium, przyznanego jednorazowo w roku szkolnym, dla ucznia lub absolwenta szkoły podstawowej z terenu powiatu słupskiego wyniosła 2 000 zł, dla ucznia ze szkoły średniej 3 000 zł.

Stypendia otrzymali:

 

Lp.

Imię i nazwisko kandydata

Wnioskodawca

 

1.

 

Alicja Puchała

 

Szkoła Podstawowa im. Zjednoczonej Europy
w Zagórzycy klasa VI

2.

Agata Krzysztofowicz

 

Szkoła Podstawowa im. Zjednoczonej Europy

w Zagórzycy klasa VIII

3.

Tomasz Olschewski

 

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy klasa VIII

4.

Maciej Węgrzyński

 

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy klasa VIII

5.

Maja Szydloch

 

Szkoła Podstawowa nr. 2 im. kmdra. Bolesława Romanowskiego w Ustce klasa VIII

6.

Gabriela Warkocka

 

Zespół Szkół w Damnicy klasa VIII

7.

Justyna Karczewska

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce klasa I LO oddział mistrzostwa sportowego – piłka ręczna

8.

Gracjan Kaźmierczak

Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce klasa IV Technikum
w zawodzie technik mechatronik

18.06
2024

Zaproszenie na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym na dzień 25 czerwca 2024 roku, godz. 13.00 (wtorek), w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku

17.06
2024

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP za nami

Na stadionie sportowym w Główczycach (gmina Główczyce) odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Słupsku, Komendę Miejską PSP w Słupsku i Gminę Główczyce.

12.06
2024

Umowy na modernizację dróg powiatowych podpisane

Na konferencji prasowej z udziałem starosty słupskiego, wicestarosty, członków Zarządu Powiatu, dyrektora ZDP i przedstawicieli wykonawców POL-DRÓG Gdańsk Sp. z o.o. i Furges Sp. z o.o podpisano umowy na zadanie pod nazwą „Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Słupskiego”, dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony