XVIII Słupskie Pokopki – święto ziemniaka

XVIII SŁUPSKIE POKOPKI zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku ponownie spotykamy się w Karzniczce 2 października o godzinie 10:00.

Organizatorem XVIII Słupskich Pokopek 2022 są: Powiat Słupski, Gmina Damnica, Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Karzniczce, Centrum Kultury Powiatu Słupskiego oraz Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy.

W programie:

• Stoiska certyfikowanych wystawców
  • Kiermasz warzyw, owoców i innych atrakcyjnych produktów
  • Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich
  • Występy Zespołów Ludowych
  • Rękodzielnicy

Zgłoszenia wystawców przyjmuje Centrum Kultury Powiatu Słupskiego do 28 września w formie mailowej: impresariat@kultura.powiatslupsk.pl lub pod nr tel. 59 844 57 58

Regulamin XVIII SŁUPSKICH POKOPEK 2022

Zapraszamy również koła gospodyń wiejskich do udziału w konkursie kulinarnym na najlepszą potrawę ziemniaczaną. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 26 września 2022  roku do godziny 13.00 na karcie zgłoszenia stanowiącej załącznik do regulaminu. Zgłoszenia można dokonać poprzez:

– osobiste przekazanie karty zgłoszenia w biurze CEiK Damnica,

– przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia na adres mailowy: ceik@damnica.org,

– przesłanie karty zgłoszenia za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres:

Centrum Edukacji i Kultury w  Damnicy, 76-231 Damnica, ul. Witosa 13

UWAGA: Do konkursu zakwalifikowanych zostanie 10 pierwszych zgłoszeń.

Regulamin i karta zgłoszenia do konkursu kulinarnego