Zaproszenie na LVI sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego, Jan Olech, zaprasza na LVI sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1526 ) na dzień 26 maja 2023 roku, godz. 12.00 (piątek) w sali konferencyjnej 202, z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie kworum.
  3. Przyjęcie protokołu z LIV i LV sesji.
  4. Sprawozdanie Zarządu Powiatu Słupskiego z działalności w okresie od poprzedniej sesji oraz                 z wykonania uchwał Rady Powiatu Słupskiego.
  5. Sprawozdanie z realizacji ,,Programu Współpracy Powiatu Słupskiego z organizacjami pozarządowymi za 2022 rok”.
  6. Podjęcie uchwał:
  1. w sprawie zajęcia stanowiska wobec inicjatywy  Rady Gminy Słupsk dotyczącej przystąpienia do zmiany granic administracyjnych Gminy Słupsk;
  2. w sprawie wyrażenia opinii dotyczącej zmiany granic administracyjnych Miasta Słupska;
  3.  w sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie 1 m2 pasa drogowego dróg powiatowych, dla których zarządcą jest Zarząd Powiatu Słupskiego;
  4. w sprawie przyjęcia przez Powiat Słupski od Skarbu Państwa- Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe Nadleśnictwo Warcino środków na finansowanie zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 1160G od granicy powiatu słupskiego w kierunku m. Mzdówko (gmina Kępice)";
  5. w sprawie zmian w budżecie Powiatu Słupskiego na 2023 r.;
  6.  w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Słupskiego.
  1. Raport z konsultacji społecznych w przedmiocie zmiany granicy miasta Słupska powodującej zmianę granicy powiatu słupskiego.
  2. Wnioski i oświadczenia radnych.
  3. Zakończenie sesji.