Zaproszenie na wernisaż prac Kazimierza Kostki

Już 15 marca zapraszamy Państwa na wernisaż prac Kazimierza Kostki, znanego artysty rzeźbiarza i poety z Wodnicy w Gminie Ustka, który z pasją tworzył w drewnie, bursztynie, kości, malował i pisał wiersze. Tradycja, wiara, szacunek dla przyrody to wartości, z którymi się utożsamiał i które uczynił tematem swoich prac. Ważne miejsce w jego twórczości zajęła też tematyka sakralna.
Prace jego autorstwa prezentowano wielokrotnie na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i poza granicami kraju. 15 marca o godz. 17:00 zapraszamy Państwa natomiast do Starostwa Powiatowego w Słupsku, by wspólnie podziwiać jego twórczość i powspominać Kazimierza – rzeźbiarza z "Witkowego Wzgórza".

Zaproszenie na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym na dzień 25 czerwca 2024 roku, godz. 13.00 (wtorek), w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP za nami

Na stadionie sportowym w Główczycach (gmina Główczyce) odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Słupsku, Komendę Miejską PSP w Słupsku i Gminę Główczyce.

Umowy na modernizację dróg powiatowych podpisane

Na konferencji prasowej z udziałem starosty słupskiego, wicestarosty, członków Zarządu Powiatu, dyrektora ZDP i przedstawicieli wykonawców POL-DRÓG Gdańsk Sp. z o.o. i Furges Sp. z o.o podpisano umowy na zadanie pod nazwą „Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Słupskiego”, dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.