Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
01.03
2024

Zaproszenie na wernisaż prac Kazimierza Kostki

Już 15 marca zapraszamy Państwa na wernisaż prac Kazimierza Kostki, znanego artysty rzeźbiarza i poety z Wodnicy w Gminie Ustka, który z pasją tworzył w drewnie, bursztynie, kości, malował i pisał wiersze. Tradycja, wiara, szacunek dla przyrody to wartości, z którymi się utożsamiał i które uczynił tematem swoich prac. Ważne miejsce w jego twórczości zajęła też tematyka sakralna.
Prace jego autorstwa prezentowano wielokrotnie na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i poza granicami kraju. 15 marca o godz. 17:00 zapraszamy Państwa natomiast do Starostwa Powiatowego w Słupsku, by wspólnie podziwiać jego twórczość i powspominać Kazimierza – rzeźbiarza z "Witkowego Wzgórza".
 
 
 
22.03
2024

Konsultacje społeczne na temat "Koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu"

Zapraszamy do wypełnienia elektronicznej ankiety dotyczącej koncepcji rozwoju infrastruktury rowerowej na terenie powiatu słupskiego.

12.04
2024

Rada Seniorów Powiatu Słupskiego zakończyła kadencję

Na ostatnim w tej kadencji posiedzeniu, 12 kwietnia w słupskim Starostwie, członkowie Rady podsumowali swoją działalność mijającej kadencji.

12.04
2024

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Uroczystości 84. rocznicy Zbrodni Katyńskiej obchodzono dziś na Starym Cmentarzu w Słupsku.W imieniu samorządu powiatowego w obchodach uczestniczył członek Zarządu Powiatu Marcin Kowalczyk

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony