Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
09.01
2024

Zmiana nazwy Gminy Słupsk

Od 1 stycznia 2024 roku Gmina Słupsk zmieniła nazwę na Gmina Redzikowo. Gratulacje z okazji zmiany nazwy samorządu w imieniu Zarządu Powiatu Słupskiego złożyli starosta słupski Paweł Lisowski oraz członek Zarządu Powiatu Zdzisław Kołodziejski.
 
Zgodnie z informacją Urząd Gminy Redzikowo dla mieszkańców i przedsiębiorców nie ma żadnych formalności związanych z tą sytuacją. Zmiana nazwy Gminy nie ma wpływu na codzienne funkcjonowanie.
Nie ma potrzeby wymiany dokumentów, dokonywania zmian w rejestrach czy innych dokumentach urzędowych.
Adresy korespondencyjne i numery telefonów Urzędu Gminy i jednostek pozostają bez zmian.Siedziba Urzędu Gminy Redzikowo, pozostaje na ul. Sportowej 34 w Słupsku.
 
Zmianie uległy jedynie:
-> adres strony internetowej Gminy www.gminaredzikowo.pl
-> adresy mailowe do Urzędu Gminy i pracowników.
 
 
Zdjęcie ze spotkania przedstawicieli Zarządu Powiatu z wójt Gminy Redzikowo
 
Fot. UG Redzikowo
 
29.02
2024

Akcja profilaktyczna dla mieszkańców

Już 13 marca br., wraz z nadejściem wiosny, ruszy pierwsza w tym roku akcja profilaktyczna zorganizowana przez samorząd Powiatu Słupskiego, która będzie miała na celu przebadanie mieszkańców powiatu w kierunku chorób czerniaka.

23.02
2024

Kulturalna Wiosna w Powiatem Słupskim

Czy tak jak my z niecierpliwością wyczekujecie wiosny? Jeśli tak, to mamy dla Was ekscytującą wiadomość! Razem z Centrum Kultury Powiatu Słupskiego ruszamy z niezwykłym projektem "Kulturalna wiosna z Powiatem Słupskim".

20.02
2024

Zaproszenie na LXVI sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Jan Olech zaprasza na LXVI sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r., poz.1526, z późn. zm.), na dzień 27 lutego 2024 roku, godz. 13.00, w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku, ul. Szarych Szeregów 14.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony