Logo Biuletyn Informacji Publicznej

"Betlejemskie Światełko Pokoju" dotarło do starostwa

Tradycyjne "Betlejemskie Światełko Pokoju" dotarło już do Starostwa Powiatowego w Słupsku.

Zgodnie z coroczną tradycją przedstawiciele Hufca ZHP Ziemi Słupskiej przekazali "Betlejemskie Światełko" Staroście Słupskiemu Pawłowi Lisowskiemu, krzewiąc jednocześnie największe uniwersalne wartości braterstwa, pokoju oraz pomocy bliźnim.

Pomoc w ramach Tarczy Antykryzysowej

W związku epidemią Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku przyjmuje już wnioski o udzielenie POŻYCZKI na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.