Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
13.10
2023

Dzień Edukacji Narodowej w szkołach powiatu

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej starosta słupski Paweł Lisowski, członek Zarządu Powiatu Słupskiego Marcin Kowalczyk oraz dyrektor Centrum Usług Wspólnych Powiatu Słupskiego Anetta Pirka spotkali się z dyrektorami i nauczycielami jednostek oświatowych powiatu słupskiego.

Na spotkaniu wyróżnionym pedagogom zostały wręczone nagrody Starosty Słupskiego za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz w pracy pedagogicznej z dziećmi i młodzieżą z powiatu słupskiego. Na ręce dyrektorów zostały złożone podziękowania z okazji  tego święta.

Oto nagrodzeni nauczyciele:

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce: Katarzyna Ozimek, Józef Masłowski

Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku: Iwona Wojtkiewicz – dyrektor, Mateusz Melewski – wicedyrektor, Marta Janta-Lipińska, Gabriela Witek

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Damnicy: Bożena Szycko – dyrektor, Aleksandra Kapusz, Joanna Molis

Zespół Placówek Oświatowych w Ustce: Monika Jurek – wicedyrektor, Katarzyna Kawińska, Barbara Orzechowska-Serkowska.

W szkołach powiatowych odbyły się z tej okazji uroczyste apele, podczas których nauczyciele świętować ze swoimi uczniami.

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty serdecznie dziękujemy za trud i zaangażowanie włożone w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Życzymy Państwu samych sukcesów zawodowych, satysfakcji oraz radości z wykonywanej pracy.

 

22.05
2024

Umowa na unijne dofinansowanie na realizację nagłośnienia hali ZSOiT w Ustce podpisana

W Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku podpisana została umowa na realizację operacji pod nazwą: Nagłośnienie hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce podpisana.

20.05
2024

Pierwsze zgromadzenie Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji

W słupski Starostwie odbyło się pierwsze posiedzenie Zgromadzenia Słupskiego Związku Powiatowo – Gminnego w nowej kadencji samorządowej.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony