Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
13.10
2023

Dzień Edukacji Narodowej w szkołach powiatu

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej starosta słupski Paweł Lisowski, członek Zarządu Powiatu Słupskiego Marcin Kowalczyk oraz dyrektor Centrum Usług Wspólnych Powiatu Słupskiego Anetta Pirka spotkali się z dyrektorami i nauczycielami jednostek oświatowych powiatu słupskiego.

Na spotkaniu wyróżnionym pedagogom zostały wręczone nagrody Starosty Słupskiego za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz w pracy pedagogicznej z dziećmi i młodzieżą z powiatu słupskiego. Na ręce dyrektorów zostały złożone podziękowania z okazji  tego święta.

Oto nagrodzeni nauczyciele:

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce: Katarzyna Ozimek, Józef Masłowski

Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku: Iwona Wojtkiewicz – dyrektor, Mateusz Melewski – wicedyrektor, Marta Janta-Lipińska, Gabriela Witek

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Damnicy: Bożena Szycko – dyrektor, Aleksandra Kapusz, Joanna Molis

Zespół Placówek Oświatowych w Ustce: Monika Jurek – wicedyrektor, Katarzyna Kawińska, Barbara Orzechowska-Serkowska.

W szkołach powiatowych odbyły się z tej okazji uroczyste apele, podczas których nauczyciele świętować ze swoimi uczniami.

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty serdecznie dziękujemy za trud i zaangażowanie włożone w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Życzymy Państwu samych sukcesów zawodowych, satysfakcji oraz radości z wykonywanej pracy.

 

29.11
2023

Podsumowanie LXII sesji Rady Powiatu Słupskiego

28 listopada br. w słupskim Starostwie odbyła się LXII sesja Rady Powiatu Słupskiego.

21.11
2023

Zaproszenie na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na LXII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1526, z późn. zm.) na dzień 28 listopada 2023 roku, godz. 13:00 (wtorek), w sali konferencyjnej 202 Starostwa.

21.11
2023

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Zarząd Powiatu spotkał się z dyrektorami i pracownikami domów pomocy społecznej , Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku oraz Centrum Administracyjnego Domów dla Dzieci w Ustce.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony