Dzień otwarty - Pomorskie bez smogu

Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Starosta Słupski zapraszają na spotkanie pn. „Dzień Otwarty – Pomorskie bez smogu”, które odbędzie się w dniu 5 lipca 2024 r. o godz. 10.00 w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy ul. Wodna 20/4 (sala teatralna).

Wydarzenie to skierowane jest do mieszkańców powiatu zobligowanych uchwałami antysmogowymi do wymiany urządzeń grzewczych na ekologiczne źródła ciepła i ma na celu umożliwienie mieszkańcom spotkania z przedstawicielami samorządu terytorialnego, z ekspertami i doradcami energetycznymi oraz pracownikami instytucji oferujących wsparcie finansowe konieczne do zrealizowania inwestycji.

Program wydarzenia przewiduje m.in. krótkie prezentacje nt. Uch,wał Antysmogowych – przyczyn i skutków ich uchwalenia oraz dostępnych programów oferujących mieszkańcom powiatu i jednostkom samorządu terytorialnego wsparcie finansowe w realizacji inwestycji, w tym Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021- 2027, Pomorski Fundusz Antysmogowy, Czyste Powietrze i Ciepłe Mieszkanie.

Agenda spotkania

Zaproszenie na V sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na V sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje na dzień 23 lipca br., o godz. 13.00 (wtorek), w Starostwie Powiatowym w Słupsku,