Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
26.01
2024

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

 
Starosta słupski Paweł Lisowski, wicestarosta Rafał Konon i Prezydent Miasta Słupska Krystyna Danilecka-Wojewódzka spotkali się dziś w słupskim Starostwie z wyróżnionymi pracownikami i dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku Pawłem Kądzielą, by złożyć im życzenia z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia i jednocześnie podziękować za ich codzienny trud i zaangażowanie zawodowe w pracę na rzecz mieszkańców regionu słupskiego.
 
Święto Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia swoimi korzeniami sięga roku 1919, kiedy to Józef Piłsudski podpisał Dekret o organizacji państwowych urzędów pośrednictwa pracy i opieki nad wychodźcami. Dokument ten jest uznawany jako początek funkcjonowania publicznych służb zatrudnienia w Polsce.
 
 
 
 
 
 
18.06
2024

Zaproszenie na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Słupskiego Jan Olech zaprasza na IV sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym na dzień 25 czerwca 2024 roku, godz. 13.00 (wtorek), w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Słupsku

17.06
2024

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP za nami

Na stadionie sportowym w Główczycach (gmina Główczyce) odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Słupsku, Komendę Miejską PSP w Słupsku i Gminę Główczyce.

12.06
2024

Umowy na modernizację dróg powiatowych podpisane

Na konferencji prasowej z udziałem starosty słupskiego, wicestarosty, członków Zarządu Powiatu, dyrektora ZDP i przedstawicieli wykonawców POL-DRÓG Gdańsk Sp. z o.o. i Furges Sp. z o.o podpisano umowy na zadanie pod nazwą „Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Słupskiego”, dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony