Przejdź do treści
Dofinansowanie z budżetu państwa
Projekty unijne
Fundusz dróg samorządowych
03.10
2022

Słupskie Pokopki po raz osiemnasty - fotorelacja

W Karzniczce w gminie Damnica po raz kolejny odbyły się Słupskie Pokopki. Wydarzenie zorganizowano we współpracy Powiatu Słupskiego, Gminy Damnica, Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Karzniczce, Centrum Kultury Powiatu Słupskiego oraz Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy.

Choć pogoda nie rozpieszczała odwiedzających i wystawców na stoiskach można była znaleźć warzywa, owoce, domowe wypieki i potrawy z ziemniaków przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, czy wyroby rękodzieła. Imprezie towarzyszyły występy artystyczne zespołów ludowych oraz Konkurs dla KGW.

29.11
2022

Podsumowanie XLVIII sesji Rady Powiatu Słupskiego

XLVIII sesja Rady Powiatu Słupskiego odbyła się 29 listopada br. w słupskim Starostwie.

28.11
2022

Wyróżnienie Starosty Słupskiego „Daję Radość”

Do 2 grudnia br. można zgłaszać kandydatów do Honorowego Wyróżnienia Starosty Słupskiego „Daję Radość”. Wyróżnienie to przyznawane jest osobom, stowarzyszeniom, firmom, instytucjom i organizacjom działającym aktywnie w powiecie słupskim na rzecz osób z niepełnosprawnościami, którzy swoją działalnością, gestem, zachowaniem potrafili i potrafią nadal sprawiać radość osobom, potrzebującym na co dzień wsparcia, różnej pomocy, niekoniecznie materialnej.

22.11
2022

Zaproszenie na XLVIII sesję Rady Powiatu Słupskiego

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Andrzej Wojtaszek zaprasza na XLVIII sesję Rady Powiatu Słupskiego, którą zwołuje zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1526) na dzień 29 listopada 2022 roku, godz. 13.00.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Deklaracja dostępności | Wykonanie i obsługa techniczna AlfaTV | Archiwum strony