Jerzy Engel patronem usteckiego oddziału sportowego

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Ustce gościł były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Jerzy Engel, który podczas konferencji prasowej w dniu 9 października br. objął uroczyście honorowym patronatem oddział mistrzostwa sportowego o profilu piłki nożnej.

W oddziale uczy się i trenuje 25 chłopców pod okiem znakomitych trenerów posiadający kwalifikacje trenerskie UEFA A: Wojciecha Polakowskiego, Piotra Piszko i Karola Izmajłowicza. Oddział jako jedyny w Polsce wprowadzi innowację pedagogiczną w zakresie tzw. beach soccer (piłki nożnej plażowej).

To zaszczyt, że młodzi sportowcy szkoły, której organem prowadzącym jest Powiat Słupski, trafili pod skrzydła wybitnego patrona oraz znakomitych trenerów.

Jerzy Engel patronem usteckiego oddziału sportowego

Informacja o terminie pierwszej sesji Rady Powiatu

Informujemy, że zgodnie z Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Słupsku I nr 365/2024 z dnia 24 kwietnia 2024 r. pierwsza sesja Rady Powiatu Słupskiego odbędzie się w dniu 7 maja 2024 roku (wtorek) o godz. 11:00 w Starostwie Powiatowym w Słupsku.

Nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego

Trwa nabór kandydatów do Rady Seniorów Powiatu Słupskiego. Zgłoszenia przejmowane są do 17 maja br.

Komunikat Wydziału Komunikacji i Drogownictwa

W dniu 2 maja br. Wydział Komunikacji w Ustce będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.